Atlantik Halı Rustic Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

Atlantik Halı Rustic Serisi

Atlantik Rustic Serisi

Atlantik Rustic serisi moden, kaliteli ve şık halı modellerini içerir. Kaliteli dokusuyla göz kamaştıran halı modelleri genellikle salon halıları olarak kullanım için idealdir. Farklı ebatları da bulunan halıları siz zevkinize, maddi durumunuza ve evinizin de durumuna göre dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Bu seride sade halı modellerinin yanı sıra zarif desenleriyle evlerinize şıklık katacak halı modelleri de önemli bir yer tutar. Gri, lili, krem rengi, pembe mavi gibi farklı renkler Rustic sersinde yer alan halılarda ağırlıklı olarak kullanılmıştır.


Atlantik Rustic Modelleri

Atlantik Rustic modelleri arasında hem sade düz halılar hem de zarif desenlere sahip şık halılar yer alır. Bu serideki halılarda kalite ön plandadır. Yaşam alanlarına kaliteli ev eşyalarıyla estetik bir görünüm sağlamak isteyen kişilerin bu serideki birbirinden şık halı modellerini incelemeleri önerilir. Bu seride yer alan sade tek renkli halı modelleri farklı kullanım avantajlarına sahiptir. Desensiz halıları hareketli mobilyalarla ve canlı aksesuarlarla eşleştirebilir ve ev dekorasyonunda dengeli bir görünüm elde edebilirsiniz. Ev dekorasyonunda denge oldukça önemli bir faktördür. Dengenin ve uyumun ön planda tutularak dekor edilen evler modern ve aynı zamanda da şık bir görünüme sahip olur. Bu serideki tek renkli halılarda açık renkler kullanılmıştır. Açık renkli halı modelleri ortamın daha geniş ve ferah görünmesinde önemli bir etkiye sahiptir. Evinizde nasıl bir etkiyi ön planda tutmak istiyorsanız, eşya seçimlerinizi bu doğrultuda yapabilirsiniz. Atlantik Halı Rustic modelleri arasında yer alan halılar yaşam alanlarınızın daha zarif ve daha gösterişli bir görünümde olmasında etkilidir. Klasik desenli halı modelleri, modern renklerle birlikte kullanılmış ve trend bir görünüm elde edilmiştir. Hem şık hem de modern halı modelleriyle hayallerinizdeki ev dekorasyonlarını siz de gerçekleştirebilirsiniz. Bu serideki şık ve modern halıları klasik mobilyalarla kullanabileceğiniz gibi, spor mobilyalarla da dekor edebilirsiniz. Eviniz için halı seçimi ve halıda renk konuları oldukça önemlidir. Seçimini doğru yaptığınız bir halı modeliyle evinizin görünümünü ve atmosferini tamamen değiştirebilirsiniz.


Atlantik Rustic Fiyatları

Halı üretiminde kaliteyi ön planda tutan Atlantik Halı, Rusric serisinde yer alan modellerde de kaliteye öncelik tanımıştır. Metrekarede 11 mm hav yüksekliğinde yün tuşeli özel ipliklerden en yüksek kalite standartlarında üretimi gerçekleştirilen halılar, evlerinizdeki en güzel yerleri almayı hak ediyor. Ürün özellikleri göz önünde bulundurulduğunda Atlantik Rustic fiyatlarının avantajlı olduğunu söylemek mümkündür. Hem kalitesiyle hem de modern tasarımlarıyla dikkat çeken modellerden birini tercih edebilir ve herkesin hayran kalacağı ev görünümlerine sahip olabilirsiniz.

Rustic
// ]]>