Atlantik Halı Mirada Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

Atlantik Halı Mirada Serisi

Atlantik Mirada Serisi

Atlantik Mirada serisi içerisinde modern, şık ve zarafetin ön planda olduğu halı modelleri önemli bir yer tutar. Yaşam alanlarınız için yüksek kalitede ve özenle tasarlanmış halılarla siz de şık ve estetik görünen evlere sahip olabilirsiniz. Bu serideki birbirinden şık halı modellerinin kullanımı genellikle salonlarda tercih edilir. Atlantik Halı Mirada serisinde açık renkler ve pastel renkler ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Son zamanlarda ev dekorasyonlarında pastel renklere verilen önem artış göstermiştir. Siz de daha trend görünen evlere sahip olmak için bu seride yer alan kaliteli halı modellerinden birini tercih edebilirsiniz.


Atlantik Mirada Modelleri

Atlantik Mirada modelleri en şık salon halıları ile ilgi çekmeyi başarmıştır. Zarafeti ve estetiği simgeleyen modellerle en güzel ev dekorasyonlarını siz gerçekleştirebilirsiniz. Açık renkli halılar pek çok farklı renkte ve stilde aksesuarlarla, mobilyalarla birlikte kullanılabilir. Bu serideki halılar saçaklı halı olarak imal edilmiştir. Saçaklı halılar eski evlerde sıklıkla kullanılırdı. Ancak günümüzde kullanımı tekrar yaygınlık göstermeye başlamış ve modern tasarımlarla birleştiğinde de oldukça özgün bir görünüme sahip olmuştur. Saçaklı halı kullanımı ortama modern ve aynı zamanda da şık bir görünüm sağlar. Mirada serisinde modern halı modellerinin yanı sıra klasik desenli halılar da önemli bir yer tutar. Klasik desenler içeren halıları da modern mobilyalarla birlikte kullanabilir ve özgün bir görünüm elde edebilirsiniz. Klasik halılar ortama daha gösterişli ve daha estetik bir görünüm sağlar. Bu seride yer alan birbirinden şık halı modelleri arasında yuvarlak halılar da yer almaktadır. Yuvarlak halı modelleri kullanıldığı ortama oldukça özgün ve farklı bir görünüm sağlar. Yuvarlak halı püsküllü tasarımlarla farkınızı evleriniz de gösterebilirsiniz. Yuvarlak tasarıma sahip halıları evinizin dilediğiniz alanında kullanabilirsiniz. Elbette bu halıları kullanacağınız zaman mekana uygun olup olmadığına dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Atlantik Miranda halılarında sadece şıklık ve estetik tasarımlar değil, kalite de ön plandadır. Kaliteli salon halıları 806.400 uç sıklıkta, 12 mm hav yüksekliğinde yün tuşeli özel akrilik ipliklerden, 8 renkli tezgâhlarda Atlantik Halı kalitesinde üretilmiştir.


Atlantik Mirada Fiyatları

Kaliteli halı fiyatlarının genel olarak daha yüksek olduğu bilinmektedir. Pek çok alanda olduğu gibi halı sektöründe de halılar ne kadar kaliteli bir dokuya sahip olursa, fiyatları da aynı oranda yükselecektir. Bu elbette tün uygun fiyatlı halıların kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Atlantik Mirada fiyatları da halıların kalitesi göz önünde bulundurularak belirlenmiştir. Hem kaliteli hem de birbirinden şık halılarla siz de eviz için özel bir seçim yapabilirsiniz. 

Mirada
Adet Ürün Göster
22 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>