Festival Halı Modern Age Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Festival Halı Modern Age Serisi

Festival Modern Age Serisi

Festival Modern Age serisi pop art halı modellerinden oluşur. Pop art halı markaları arayışında olan kişiler Festival Halı’nın bu serisine mutlaka göz atmalılar. Son zamanlarda her yerde görmeye başladığımız pop art akımından halı sektörü de nasibini almıştır. Moda akımlarından halı markalarının uzak kalması zaten düşünülemez. Festival Halı Modern Age serisi yeniliklerden uzak kalamayanların vazgeçilmez tercihleri arasında yer alır. Renki, canlı ve anlam yüklü halı tasarımları, evlerinize spor ve cool şıklık yaratmayı hedeflemektedir.


Festival Modern Age Modelleri

Festival Halı Modern Age modelleri, pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.  Paris, İstanbul gibi şehir manzaralar, soyut desen ya da şekiller tüketicilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Resimlerde ya da fotoğraflarda gördüğümüz desenleri, nesneleri, şekilleri halılarımızda görmek son derece ilgi çekici. Festival Halı da Modern Age serisi ile müşterilerin memnuniyetini kazanmayı hedeflemektedir. Modern Age modellerinde genlikle gri ve turkuaz renkleri kullanılmıştır. Modern Age serisindeki halılar %100 akrilik iplikten üretilmiştir. Üretimi ise antimikrobiyal olarak gerçekleştirilmiştir. Festival pop art halı modelleri hem görünümleriyle hem de teknik özellikleri ile pek çok yeniliği kullanıcının beğenisine sunmaktadır. Evinde farklılık yaratmak isteyen kişilerin tercih edeceği modeller bu seride yer almaktadır. Özellikle oturma odalarında ve genç odalarında tercih edilen halılar salonlarda da kullanılabilir. “Pop art nedir?” sorusu aklınıza takılmış olabilir. Pop art, modernizmin köklü değişimlerinin bir getirisidir. İsminden de anlaşılacağı üzere pop akımıdır. Ortaya çıkışından itibaren pek çok kişi tarafından benimsenmiştir. Festival Halı da da kendisini bu akımın dışında tutamamış ve Pop art halı modellerini tüketicilerin beğenisine sunmuştur. Günümüzde moda akımlarının dışında kalmak mümkün değildir. Festival halı markası, sürekli değişen ve yenilenen tercihleri göz önünde bulundurarak kendisini güncel tutmayı ve sürekli geliştirmeyi amaçlamaktadır. Festival Modern Age halılar sıradanlıktan uzaklaşmak isteyen, farklılıkları seven, değişime açık kişilerin beğenisini kazanmaktadır. Sade mobilyalara canlılık ve anlam katar. Ayrıca evinde spor ve cool bir görünüm yakalamak isteyenlerin de kullanmaktan vazgeçemeyeceği halılardır. Evinizin tarzı, aslında sizi yansıtır. Ev dekorasyonunuzun duygularınızla, zevk ve beğenilerinizle, nasıl yaşantı sürdürdüğünüzle yakından ilgili olduğunu söylemek yanlış olmaz. Siz de Modern Age halıları evinizde farklılık yaratabilirsiniz.


Festival Modern Age Fiyatları

Antimikrobiyal ve özel olarak tamamı akrilik iplikten üretilen Festival Modern Age fiyatlarının avantajlı olduğu söylenebilir. Farklı tasarımlara sahip halılar evlerinize farklı bir canlılık katarken bütçenize de fazla bir zarar vermemeye çalışır. Pop Art Halı fiyatları kıyaslandığında Festival Halı Modern Age fiyatları uygundur. Sitemizde en güzel ve uygun fiyatlı halı çeşitlerini bulabilirsiniz.

Modern Age
3 Adet Üründen 1 - 3 Arasını Görüntülüyorsunuz