Merinos Halı Valeri Home Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

valeri

Merinos Valeri Home Serisi

Merinos Valeri home serisi içerisinde birbirinden şık ve zarif halı modelleri yer alır. Saçaklı olarak imal edilen halı modelleri, genellikle salon halısı olarak kullanılabilir. Ancak farklı ebatları da bulunan modelleri, evinizin ve bütçenizin durumuna göre dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Geliştirdiği kaliteli halı modelleri ile müşterilerin memnuniyetini kazanan firmalardan biri olan Merinos Halı, Valeri Home serisini de ürün gamına ekledi. Müşterilerin beğenisine henüz sunulan halı modellerinde estetik desenler ve pastel renkler ön plandadır.


Merinos Valeri Home Modelleri

Merinos Valeri Home modelleri zarafetin ve şıklığın ön planda olduğu halılarla ilgiyi üzerinde toplamaktadır. Bu serideki modellerde beyaz, pembe, mavi, vizon gibi soft renkler ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Pastel renk halı modelleri ev dekorasyonlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Pastel renkler ortamın atmosferini yumuşatır ve estetik bir görünüm sağlar. Açık renkli halı modelleri ortamı olduğundan daha büyük göstermesinin yanı sıra farklı kullanım avantajlarına da sahiptir. Açık renk halıların farklı renkte aksesuarla ve farklı tarzda mobilyalarla birlikte dekor edilebilme imkanına sahiptir. Merinos Halı Valeri modelleri saçaklı halı olarak üretilmiştir. Saçaklı salon halıları son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Eskiden sıklıkla kullanılan saçaklı halılar günümüz ev dekorasyonlarının yeni trendleri arasında gösterilebilir. Saçaklı halı modelleri kullanıldığı ortama hem şık hem de modern bir görünüm sağlar. Merinos Halı’nın ürün gamına yeni eklenen Valeri halıları modern ve şık tasarımlarıyla, eşsiz dokularıyla dikkat çekmektedir. Bu serideki şık halı modellerini sade ya da gösterişli mobilyalarla birlikte kullanabileceğiniz gibi; daha spor görünüme sahip olan halı modellerini de modern mobilyalarla birlikte dekor edebilirsiniz. Yaşam alanlarınıza estetik bir dokunuşta bulunmak ve evinizin atmosferini değiştirmek istiyorsanız Valeri serisindeki halıları mutlaka incelemeniz önerilir. Yeni halı modelleri siz modern ve özgün görünen ev dekorasyonları yaratmaya çalışırken size yardımcı olmayı amaçlar. Hem dokusuyla hem de şık, zarif tasarımlarıyla ön plana çıkan halılar, evlerinizdeki en güzel yerleri alacak gibi görünüyor. Siz de evlerinizde modern, trend ve şık bir görünüm için tercihinizi bu modellerden yana kullanabilirsiniz.


Merinos Valeri Home Fiyatları

Şıklığı ve dokusuyla dikkat çeken halı modelleri, evlerinize uzun süreli kullanımı ve konforu da birlikte sunar. Tüketiciler halı satın alırken modeli, deseni ve rengi kadar fiyatının da halıların kalitesine ve bütçelerine uygun olmasını gözetirler. Merinos Valeri Home fiyatları halıların üretim özellikleriyle orantılı olarak belirlenmiştir. Siz de modelini beğendiğiniz halının siparişini sitemizden verebilir ve güvenli bir biçimde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kapıda ödeme ve ücretsiz hızlı kargo fırtsın da yaralanabilir ve evinizin rahatlığında alışveriş yapmanın keyfini sürebilirsiniz.

Valeri Home
Adet Ürün Göster
33 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>