Merinos Halı İlyada Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

ilyada

Merinos İlyada Serisi

Merinos İlyada serisi içerisinde açık renkli, sade ve modern desenli halı modelleri önemli bir yer tutar. Merinos Halı, yenilikleri takip eden ve evlere her daim şıklığı, konforu sunmayı amaçlayan firmalardan biridir. Müşteri memnuniyetine ve ihtiyaçlarına cevap vermeyi önemseyen Merinos Halı, İlyada serisini geliştirdi. Merinos Halı İlyada serisi tüketicilerin beğenisine yeni sunulan halı modellerini içerir. Bu serideki halı modellerinin kullanımı genellikle salon halısı olarak tercih edilir. Siz de modern ve şık detayları içeren ev dekorasyonları gerçekleştirmek istiyorsanız, bu serideki modellerden birini tercih edebilirsiniz.


Merinos İlyada Modelleri

Merinos İlyada modellerinde kahve, krem, bej ve pembe gibi pastel renkler kullanılmıştır. Açık renkli halı modelleri ev dekorasyonlarının vazgeçilemez eşyaları arasında yerini alır. Açık renkli halılar farklı renkte ve farklı stilde ev eşyalarıyla birlikte uyum içinde kullanım avantajına sahiptir. Gerçekten de açık renkler ortama sakin bir etki ve daha ferah, geniş bir görünüm sunar. Açık renk halıların kullanım avantajları olduğu gibi dezavantajları da bulunmaktadır. Özellikle pek çok kişi açık renk halı temizliği konusunda tereddüt yaşar. Düzenli bakım ve halıda oluşacak lekelere karşı anında müdahale ile açık renk halıların temizliği dert değil! Merinos Halı İlyada modelleri sade tasarımları ve modern desenleriyle yaşam alanlarınıza özgün bir görünüm sağlar. Detay içeren halılar, evin atmosferini ve genel görünümünü tamamen etkiler. Evlerinize trend bir görünüm sunacak olan İlyada halılarını renkli aksesuarlar birlikte kullanabilir ve evinizde renklerin de enerjisini yaşatabilirsiniz. Bu halıları modern, sade, şık ya da klasik mobilyalarla tamamlayabilirsiniz. Eviniz, en özel yaşam alanınızdır ve özel dokunuşları hak eder! Bu serideki halılar modern tasarımlarıyla evinize estetik bir dokunuşta bulunurken, eşsiz dokularıyla da konforu evlerinize taşımayı amaçlıyor. Bu yeni çıkan halı modellerini kullandıkça daha çok sevecek ve üzerinde vakit geçirmekten keyif alacaksınız!


Merinos İlyada Fiyatları

Merinos Halı’nın ürün gamına henüz eklenen ve tüketicilerin beğenisine sunulan İlyada halıların fiyatları henüz belli değildir. Ancak Merinos İlyada fiyatlarının da halıların kalitesiyle orantılı olacak bir aralıkta belirleneceği düşünülmektedir. Halıların üretim özellikleri ve kalite standartları, halı fiyatlarını önemli ölçüde etkiler. Kaliteli halı fiyatlarının kısmen yüksek olduğu doğrudur. Ancak kaliteli halılar hem dokusuyla hem de görünümüyle kendisini belli eder ve uzun süreli kullanım için de idealdir. Siz de herkesin hayran kalacağı halı modellerinden birine sahip olmak istiyorsanız, hemen sitemizi ziyaret edebilir ve evinizde güvenilir alışverişin keyfini sürebilirsiniz. 

İlyada
8 Adet Üründen 1 - 8 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>