Artemis Halı Escada Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

Artemis Escade Serisi

Artemis Escada serisi içerisinde yer alan halı modellerinde şıklık ve zarafet ön plandadır. Özellikle salon dekorasyonlarınızda kullanmak için tercih edeceğiniz şık halı modelleri yaşam alanlarınıza estetik bir dokunuşta bulunmayı amaçlıyor. Genellikle açık renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı halı modelleri, kullanıldığı ortama ferah bir etki ve daha geniş bir görünüm sağlar. El halısı dokusuna sahip olan modelleri sadece şık tasarımlarıyla değil; ipeksi dokusuyla da sizleri kendisine hayran bırakacağa benziyor. Evlerinizin daha özel, daha şık ve daha estetik görünmesini sağlamak sizin elinizde!


Artemis Escade Modelleri

Artemis Escade modelleri kalitesiyle, zarafetiyle ve şıklığıyla evlerdeki en güzel yerleri almayı hak ediyor. Salon halıları olarak kullanabileceğiniz halı modellerini evinizin ve bütçenizin durumuna göre farklı alanlarda da kullanabilirsiniz. Evler, en özel yaşam alanlarından biridir ve özenle dekor edilmeyi hak eder. Seçimini özenle yaptığınız eşyalar ve sizin beğenilerinizin ön planda tutularak yapıldığı ev dekorasyonları size kendinizi daha özel hissettirir. Ev dekorasyonu bir bütündür ve tüm eşyaların bir arada nasıl kullanıldığı, evin genel görünümünü büyük oranda etkiler. Halıların da şüphesiz ki, evin genel atmosferini belirlemede önemli oranda bir etkisi vardır. Artemis Halı Escade modellerinde krem rengi, lila ve vizon rengi ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Açık renk halılar şık ve sade ev dekorasyonlarının vazgeçilmez eşyalarından biri olmaya aday gibi görünüyor. Açık renkli halı modellerinin farklı renkte ve farklı stilde ev eşyalarıyla birlikte uyum içinde kullanım avantajı vardır. Escade halıların eşsiz dokuları da açık renk halı temizliğini sorun olmaktan çıkarıyor! Evlerinizde hem konforu hem de şıklığı aynı anda yaşamak istiyorsanız, bu serideki modellerden birini tercih edebilirsiniz. Bu serideki şık desenli halıları yine şık mobilyalarla birlikte kullanabilir ve gösterişli bir görünüm elde edebilirsiniz.


Artemis Escade Fiyatları

Şıklığıyla göz kamaştıran halılar eşsiz dokusuyla da pek çok kişinin beğenisini kazanmayı amaçlamaktadır. Artemis Escade fiyatları halıların kalitesiyle orantılı olarak belirlenmiştir. Oldukça sık ilmekli bir yapıya sahip olan halı modelleri uzun süreli kullanıma da uygudur. Üzerinde vakit geçirmekten keyif alacağınız halıların evinizin en güzel alanlarında yer almasına izin verin! Kadifemsi dokuya sahip olan halıları kullandıkça daha çok seveceksiniz! Kaliteli halı modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bir bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilir ve online güvenilir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Escada
7 Adet Üründen 1 - 7 Arasını Görüntülüyorsunuz