Artemis Halı Mira Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

Artemis Mira Serisi

Artemis Mira serisi içerisinde farklı ev dekorasyonlarına, farklı ihtiyaçlara ve farklı beğenilere uygun pek çok halı modeli yer almaktadır. Halıların ev dekorasyonundaki önemini tartışmaya dahi gerek yoktur. Halılar, konforlu bir yaşam alanına imkan sağladığı gibi, eve sıcak ve samimi bir atmosfer de katar. Atlantis Halı Mira serisinde salon halısı modellerini ve evin farklı alanlarında kullanıma uygun halı modellerini bulabilirsiniz. Unutmayın, evinizin tarzı aslında sizin tarzınızı yansıtır! En güzel ev dekorasyonlarınızı gerçekleştirirken siz de Artemis Halı Mirada serisinde yer alan halı modellerinden birini tercih edebilirsiniz.


Artemis Mira Modelleri

Artemis Mira modelleri açık renklerle tasarlanmıştır. Bu seride modern desenli halılar, sade halılar ve klasik desenli halılar bir arada bulunur. Evinizde ön plana çıkarmak istediğiniz görünümü ve atmosferi göz önünde bulundurarak birbirinden şık halı modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Gerçekten de halılar, evin genel görünümünü önemli oranda etkiler. Siz de modern, şık ve zarafetin ön planda olduğu ev dekorasyonları gerçekleştirmek istiyorsanız, bu serideki modellerden birini tercih edebilirsiniz. Açık renk halıların ortamı olduğundan daha büyük gösterdiği ve ferahlatıcı, huzur verici bir atmosfer sağladığı doğrudur. Açık renkli halıların kullanım avantajları çeşitlidir. Açık ya da koyu renk zemin üzerinde rahatlıkla kullanıma uygun olan halı modelleri farklı renkteki ve stildeki ev eşyalarıyla birlikte de rahatlıkla kullanılabilir. Ev dekorasyonunda uyuma önem verenler, bu serideki sade ve şık halı modellerini çok beğenecek gibi görünüyor. Metrekare 1.200.000 ilme ucu sıklığında, 12 mm hav yüksekliğinde ve tamamı yün tuşeli triko ipliklerle dokunan halı modelleri, yaşama alanlarınıza özel bir dokunuşta bulunmayı amaçlıyor. Kaliteli dokusuyla da ilgi çeken halılar, yumuşacık doksuyla şıklığın yanı sıra konforu da evlerinize getiriyor. Kaliteli halı modelleri tüketicilere uzun süreli kullanım avantajı sağlar ve bu da sıklıkla tercih edilmesinde etkili bir sebep olarak karşımıza çıkmaktadır. Birbirinden şık ve modern detaylar içeren Mira modelleri ararsında tercih yapmakta zorlanacaksınız!


Artemis Mira Fiyatları

Artemis Mira fiyatları halıların kaliteli dokusu ve halıların üretim özellikleri göz önünde bulundurulduğunda uygundur. Kaliteli halı fiyatlarının standart halılara göre kısmen yüksek olduğu söylenebilir. Ancak, halı kalitesinin arttıkça, fiyatlarının da artış göstermesi beklenen bir sonuçtur. Siz de hem kaliteli hem de şık halı modelleriyle evleriniz için özel bir tercihte bulunabilirsiniz. 

Mira
12 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz