Artemis Halı Ihlara Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

Artemis Ihlara Serisi

Evlerinde klasik şıklığı ön planda tutmak isteyen kişiler Artemis Ihlara serisi içerisinde yer alan halı modellerini çok beğenecek! Açık renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı halı modellerinde şıklık ve zarafet ön plandadır. Siz de evlerinize estetik bir dokunuşta bulunmak istiyorsanız, bu serideki şık halılardan birini tercih edebilirsiniz. Salon halıları olarak kullanıma uygun olan halı modellerini farklı renkte ve tarzda ev eşyalarıyla birlikte kullanabilirsiniz. Unutmayın, evinizin kendinizi en özel ve en özgür hissettiğiniz alanlardan biridir ve bu yaşam alanını dekor ederken özgür seçimler yapmak da en doğal hakkınızdır!


Artemis Ihlara Modelleri

Artemis Ihlara modelleri ile şıklığın, zarafetin ve estetiğin ön planda olduğu ev dekorasyonları gerçekleştirmek artık çok kolay! Pembe, lila, krem, vizon gibi pastel renkler bu serideki şık desenli halı modellerinde ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Açık renkli salon halıları ortama ferah bir etki ve estetik bir görünüm sunar. Bu seride şık desenleriyle ön plana çıkan halıları daha sade mobilyalarla birlikte kullanmayı tercih edebilir ve böylece halılarınızı evinizin odak noktası haline getirebilirsiniz. Sade desenli halı modelleri de en az şık desenli halılar kadar önemli bir yer tutar bu seride. Siz evinizdeki eşyaların stiline göre sadeliğin ya da şıklığın ön planda olduğu halı modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Modern desenli halıları da Ihlara modelleri arasında bulmak mümkündür. Evinize hem şıklığı hem de zarafeti getirmeyi amaçlayan Artemis Halı, modellerini geliştirirken memnuniyetinizi öncelik olarak kabul etmiş ve farklı beğenilere hitap etmeyi amaçlamıştır. Şık salon halılarını da Ihlara serisi altında toplamıştır. Tamamı akrilik ipliklerle ve modern tezgahlarda üretilen halı modelleri eşsiz dokusuyla da vazgeçilmez tercihleriniz arasında yer almayı amaçlamaktadır. Akrilik iplik halı modelleri yün görünümü ve verdiği yün hissi nedeniyle olduğu gibi pratik kullanımıyla da pek çok kişi tarafından tercih edilir. Siz de tercihinizi Ihlara halılarından yana kullanın ve pişman olmayın!


Artemis Ihlara Fiyatları

Salon halısı fiyatları çeşitli etkenlere göre farklılık göstermektedir. Halıların üretim özellikleri halı fiyatlarını doğrudan etkiler. Artemis Ihlara fiyatları da halıların üretim özellikleri göz önünde tutularak belirlenmiştir. Evleriniz için özel bir şeyler yapmak ve evde vakit geçirmeyi daha keyifli bir hale getirmek istiyorsanız, birbirinden şık modellerin yer aldığı Artemis Ihlara serisini daha detaylı bir biçimde inceleyebilirsiniz. 

Ihlara
Adet Ürün Göster
15 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz