Artemis Halı Nakkaş Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

Artemis Nakkaş Serisi

Artemis Nakkaş serisi içerisinde şık desenli halı modelleri yer alır. Bu serideki halılar salon halısı modelleri olarak kullanılabilir. Şıklığın ve zarafetin ön planda olduğu halı modellerinde açık renkler ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Saçaklı salon halıları ile şık ve aynı zamanda modern görünen evlerin dekorasyonunu gerçekleştirebilirsiniz. Eskiden evlerde sıklıkla kullanılan saçaklı halılar, son zamanların ev dekorasyonlarında yine sıklıkla görülmeye başlamıştır. Ev modasını yakından takip ediyorsanız ve trendlerin sizin evinizde de yer almasını istiyorsanız, Artemis Nakkaş halılarından birini tercih edebilirsiniz.


Artemis Nakkaş Modelleri

Artemis Nakkaş modelleri açık renkli ve şık desenli halı modelleri arayışında olanların çok hoşuna gidecek gibi görünüyor. Şık salon halıları evinizin havasını değiştirecek ve özel bir dokunuşta bulunacak gibi görünüyor! Salonların evlerdeki en özel alanlardan biri olduğu doğrudur. Misafirlerin ağırlandığı, özel davetlerin ve yemeklerin verildiği salonlarda şıklık arayışı her zaman ön planda olmuştur. Salonlarda şıklığı sağlayacak eşyalardan en önemlileri de halılardır. Şık desenli halı modelleri şık mobilyalar mobilyalarla birlikte kullanılabileceği gibi sade oturma grupları ve sade mobilyalarla birlikte de kullanılabilir. Gerçekten de sade mobilyalarla birlikte kullanılan şık halılar ortamda odak noktası oluşturur ve dikkatleri üzerinde toplar. Nakkaş serisinde sade desenli halıların yanı sıra göbekli halı modelleri ve detaylı desenler içeren halı modelleri de yer alır. Siz de salonlarınızda şıklığı, estetiği ve zarafeti yansıtmak istiyorsanız bu serideki modellerden birini tercih edebilirsiniz. Göbekli halı modelleri klasik mobilyalarla kullanıldığında klasik bir atmosfere, sade mobilyalarla birlikte kullanıldığında da modern-şık bir atmosfere neden olur. Evinizin nasıl görünmesini, hangi atmosfere sahip olmasını istiyorsanız, tercihlerinizi ve eşya seçimlerinizi bu doğrultuda yapmaya özen göstermelisiniz. Açık renkli salon halıları ile hem mekanlarınıza ferah bir görünüm katabilir ve de sade bir şıklık elde edebilirsiniz.


Artemis Nakkaş Fiyatları

Artemis Nakkaş halıları sadece şık tasarımlarıyla değil, aynı zamanda üretim özellikleriyle de tüketicilerin memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktadır. Metrekarede 700.000 ilme ucu sıklığında, 8 ana renkte ve %100 yün tuşeli akrilik ipliklerle üretilen halılar ipeksi dokusuyla konforu da evlerinize getirecek! Halıların üretim özellikleri göz önünde bulundurulduğunda Artemis Nakkaş fiyatları uygun bir aralıktadır. Siz de salonlarınıza estetik bir görünüm için tercihinizi bu serideki modellerden yana kullanabilirsiniz. 

Nakkaş
Adet Ürün Göster
14 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>