Artemis Halı Rİxos Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

Artemis Rixos Serisi

Artemis Rixos serisinde şık desenli ve modern desenli pek çok farklı çeşitte halı modeli bulunur. Bu serideki halı modellerinin kullanımı genellikle salon halısı olarak tercih edilir. Birbirinden şık halı modellerinin yer aldığı seride farklı ev dekorasyonlarında, farklı eşyalarla birlikte kullanıma uygun halıları bulabilirsiniz. Farklı halı modelleriyle evinizde farklı atmosferler yaratabilirsiniz. Eviniz en özel yaşam alanınızdır ve en özel biçimde dekor edilmeyi hak eder. Kendi zevklerinize göre dekor ettiğiniz bir evde kendinizi daha iyi hisseder ve daha keyifli vakit geçirirsiniz.


Artemis Rixos Modelleri

Artemis Rixos modelleri ile şıklığın, zarafetin ve estetiğin ön planda olduğu ev dekorasyonları gerçekleştirebilirsiniz. Rixos modelleri arasında açık renkli, sade desenli ve modern desenli pek çok halı çeşidi bulunur. Her halı modeli ile eviniz başka bir görünüme sahip olur ve farklı bir atmosfer yayar. Salon halıları olarak kullanabileceğiniz modellerin farklı ebatları da bulunmaktadır. Evinizde uygun gördüğünüz her alana Artemis Rixos halıları ile şıklık katabilirsiniz. Bu seride yer alan göbekli halılar ve kenarlı halılar klasik ev dekorasyonlarında kullanılabileceği gibi modern ev dekorasyonlarında da kullanılabilir. Göbekli halı modelleri, kullanıldığı ortamda odak noktası sağladığı için sade ve yoğun detay içermeyen halılar ile birlikte kullanılması önerilir. Ev dekorasyonunun sabit kuralları olmasa bile küçük ayrıntılara dikkat ederek siz de hayallerinizdeki ev görünümlerine sahip olabilirsiniz. Bu serideki modern halı modelleri yaşam alanlarınıza trend bir görünüm sağlar. Modern desenli halılar yine modern ev eşyalarıyla birlikte kullanıldığında oldukça hoş bir görünüme neden olur. Artemis Halı Rixos modellerinin pek çok farklı halı çeşidi içermesi, tüketicilere avantaj sağlar. Gerçekten de birbirinden şık salon halıları arasından hangisini beğeneceğinize karar veremeyeceksiniz! Halıda şıklığın yeni adı Artemis Halı’da..!


Artemis Rixos Fiyatları

Artemis Rixos halıları metrekarede 600.000 ilem ucu sıklığında ve 12 mm hav yüksekliğinde %100 yün tuşeli akrilik ipliklerle yaşam alanlarınıza şıklık katmak amacıyla üretilmiştir. Halıların üretim özellikleri değerlendirildiğinde Artemis Rixos fiyatları oldukça uygundur. Hem bütçenize büyük zararlar vermeyecek hem de evlerinize şıklık katacak halı modellerini daha detaylı biçimde incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. “İnternetten halı alınır mı?” demenize neden olmayacak ve güvenilir standartlarda online alışverişe imkan sunan online halı satış mağazası halibul sizin de yeni adresiniz olacak!

 

Rixos
Adet Ürün Göster
20 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz