Artemis Halı Paris Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

Artemis Paris Serisi

Artemis Paris serisi pastel renkli, sade desenli ve modern halı modellerini içerir. Pembe, mavi, lila, bej gibi soft renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı halı modelleri yaşam alanlarınıza yumuşak ve estetik bir dokunuşta bulunacak gibi görünüyor. Açık renkli ve sade desenli halı modelleri evin farklı alanlarında ve farklı ev eşyalarıyla birlikte kullanabilirsiniz. Modern halı modellerinin yanı sıra tek renkli halıların da Paris serisinde önemli bir yeri vardır. Siz de evlerinizin havasını yumuşatmak ve soft bir görünüm sağlamak istiyorsanız, bu serideki birbirinden şık halı modellerinden birini tercih edebilirsiniz.


Artemis Paris Modelleri

Artemis Paris modelleri arasında pek çok kişinin beğenisine hitap edecek ve evine yakışacak halı çeşitleri bulunur. Ev dekorasyonunda yoğun detaylardan hoşlanmayan, sadelikten gelen şıklığa ve zarafete önem veren kişiler Artemis Halı’nın yaşam alanlarına özel tasarladığı Paris modellerini çok beğenecek! Üretimi ve tasarımı sırasında yeniliklere önem veren ve ev dekorasyonunda modanın öncüsü olmayı amaçlayan Artemis Halı’nın sizin de evinize özel bir dokunuşta bulunmasına izin verin! Pastel renk halı modelleri ile siz de estetiğin ve şıklığın ön planda olduğu evlerin dekorasyonunu gerçekleştirebilirsiniz. Artemis Halı Paris modelleri arasında yer alan şık desenli halı modellerini salon halısı olarak kullanabilir ve salonlarınızın daha özel görünmesini sağlayabilirsiniz. Yine bu seride yer alan tek renk halılar oturma odası halısı ya da yatak odası halısı olarak kullanılabilir. Tek renk düz halılar ortama daha geniş, ferah ve minimalist bir görünüm sağlar. Az eşya ile şık bir görünüm elde etmek isteyen kişiler desensiz halı modellerinden birini tercih edebilirler. Kullanıldığı ortamda modern ve trend bir görünüme imkan sağlayacak halı modelleri de bu seride ön plana çıkmayı başarmıştır. Modelini beğendiğini halı modelini evinizin farklı alanlarında kullanabilirsiniz. Bu tamamen evinizin uygunluk durumu ve tercihlerinizle ilgilidir. Hem dokusuyla hem de tasarımıyla evlerdeki en güzel yerleri almayı hak eden halıların sizin de evinizdeki yerini almasına izin verin!


Artemis Paris Fiyatları

Artemis Paris halıları metrekarede 550.000 ilme ucu sıklığında ve 12 mm hav yüksekliğinde ve %100 yün tuşeli akrilik ipliklerle üretilmektedir. Halıların üretim özellikleriyle ve benzer özellikte halılar ile kıyaslandığında Artemis Paris fiyatlarının avantajlı olduğu söylenebilir. Hem uygun fiyatlı hem de görselliğe hitap eden halı modellerini kullandıkça daha çok seveceksiniz! 

Paris
10 Adet Üründen 1 - 10 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>