Artemis Halı Retro Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

Artemis Retro Serisi

Artemis Retro serisi içerisinde hem klasik desenli, hem modern desenli hem de şık desenli halılar yer alır. Farklı ev dekorasyonlarında kullanabileceğiniz halı modelleri ile yaşam alanlarınıza özel bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Bu serideki halıları salon halısı olarak kullanabileceğiniz gibi evin farklı odalarında kullanmak üzere de tercih edebilirsiniz. Evin her alanı ayrı ayrı özeldir ve her alanının atmosferi, görünümü kendine özgüdür. Siz de evinizin her alanında özgün bir görünüm elde etmek istiyorsanız, Retro serisindeki halı modellerinden birini tercih ederek işe başlayabilirsiniz.


Artemis Retro Modelleri

Artemis Retro modelleri arasında farklı beğenilere ve farklı ihtiyaçlara uygun desende, renkte ve tarzda halı çeşitleri bulunur. Bir seride ürün çeşitliliği ne kadar fazlaysa, tüketicilere o denli seçme alternatifi ve avantaj sağlar. Pembe, gri, turkuaz ve vizon gibi modern renkler bu serideki modellerde ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Retro serisindeki çiçekli halı modelleri oturma odalarında ve yatak odalarında kullanmak için ideal bir tercih olabilir. Çiçek desenli halılar, ortamın havasını yumuşatır ve hoş bir atmosfer sağlar. Daha modern görünen ev dekorasyonları gerçekleştirmek için yine bu serideki sade halı modellerini ya da çizgili desenli halıları tercih edebilirsiniz. Evinizin nasıl görünmesini istiyorsanız, bu doğrultuda eşya seçimleri yapmalısınız. Eşyaların seçimi be birlikte nasıl kullanıldığı evin görünümünü ve sahip olduğu temel atmosferi tamamen etkiler. Halıların da bu etkide oldukça önemli bir rolü vardır. Bir halı modeli evin görünümünü baştan aşağı değiştirebilir, işte tam da bu yüzden ev dekorasyonunda halıların önemi küçümsenemez. Artemis Halı Retro modelleri en özel yaşam alanlarınızdan biri olan evlerinize estetik bir dokunuşta bulunmayı amaçlamaktadır. Metrekarede 750.000 ilme ucu sıklığında 12 mm hav yüksekliğinde ve %100 akrilik ipliklerle imal edilen halılar yumuşacık dokusuyla konforu ayaklarınızın altına getiriyor.


Artemis Retro Fiyatları

Artemis Retro fiyatları da tıpkı modelleri gibi kullanıcıların memnuniyetini kazanmaya yönelik olarak belirlenmiştir. Uygun fiyatlı ve modern desenli halılar ile özgün görünen ev dekorasyonları gerçekleştirebilirsiniz. Halıların modelinin hoşunuza gitmesi kadar, fiyatının da bütçenize uygun olması oldukça önemlidir. evinize ve beğeninize uygun halı modelini uygun fiyata bulduğunuzda kaçırmayın!

Retro
Adet Ürün Göster
13 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz