Dilek Halı İstinye Modelleri ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

Dilek Halı İstinye Serisi

Dilek Halı İstinye serisi içerisinde; en şık salon halıları, kaliteli halı çeşitleri, saçaklı halı çeşitleri, şık halı desenleri ve açık renk salon halıları yer almaktadır. Bu seride yer alan şık halıların kullanımı çoğunlukla salon dekorlarında tercih edilir. Dilek salon halıları hem çok şık hem de çok kaliteli! Evinizdeki şıklığın ve estetiğin yeni temsilci olacak olan bu halılar ile hayalini kurduğunuz ev dekorasyonlarını tamamlayabilirsiniz. Dilek İstinye halıları ile evinize zarif bir dokunuş! Bu seride evlerinizin şıklığına şıklık katacak oval salon halıları ve yuvarlak salon halıları da yer almaktadır. En kaliteli halılar ve en şık halılar ile evlerinize özel bir dokunuşta bulunabilir ve her adımınızda zarafeti de konforu da hissedebilirsiniz.

Dilek Halı İstinye Modelleri

Salon dekorasyonunda halıların oldukça önemli bir yer tuttuğunu biliyoruz. Salonlar, evlerin en özel alanlarından biridir. İşte tam da bu nedenle salon halısı seçerken özenli davranmak gerekir. Mobilyalara ve evin yapısına uygun olarak seçilen halıların aynı zamanda evde konforu da sağlaması gerekir. Evde hem şıklığı hem de konforu sağlayacak olan halı modellerini bulmak her zaman çok kolay olmayabilir. Dilek İstinye halı modelleri salonlarınıza hem şıklık hem de konfor sağlıyor. Dilek Halı İstinye modelleri arasında yer alan saçaklı halıların tasarımında krem, kahve, mavi gibi açık renkler kullanılmıştır. Açık renk halı modelleri pek çok farklı renkteki mobilyalarla da hoş bir uyum sağlar. Şık salon halılarını modern, şık ya da sade tarzdaki mobilyalarınızla bir arada kullanabilirsiniz. Farklı ebatlarda üretimi yapılan halılar arasında oval halı modelleri ve yuvarlak halı modelleri de yer almaktadır. Özellikle son dönem ev dekorasyonlarında oval ve yuvarlak halıların sıklıkla kullanıldığını görüyoruz. Dilek Halı’nın salonlarınız için tasarladığı şık desenli halılar ile hayallerinizdeki ev dekorasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz. Açık renkli salon halıları, ortamın olduğundan daha geniş görünmesini ve ferah bir etkiye sahip olmasını sağlar. İpeksi dokuya sahip olan kaliteli halılar, aşınmalara ve yıpranmalara karşı dayanıklılık gösterir ve uzun süreli kullanıma uygundur. Hem tasarımlarıyla hem de kaliteli halı özellikleriyle zamana meydan okuyacak olan şık halı modellerini ev dekorasyonlarınıza dahil ettiğinize pişman olmayacaksınız. Dilek salon halısı kullananlar çok memnun!

Dilek Halı İstinye Fiyatları

Kaliteli bir dokuya sahip olan ve uzun süreli kullanımda da sağlamlığından, estetiğinden bir şey yitirmeyen halıları yüksek memnuniyetle kullanırsınız. Evinizde konforu ve rahatlığı sağlayacak olan kaliteli halıların fiyatları da yüksekmiş gibi görünebilir. Oysa hem dokusuyla hem de görünümüyle kendisini belli eden kaliteli halıları uzun süre kullanarak, ayırdığınız bütçenin karşılığını almış olursunuz. Dilek Halı İstinye fiyatları belirlenirken de halıların kaliteli dokuları ve kullanışlı üretim özellikleri göz önünde bulundurulmuştur. Uygun fiyata kaliteli halı almak için hemen sitemizden sipariş verin ve ayrıcalıklarla dolu alışveriş dünyamıza siz de dahil olun!

İstinye
Adet Ürün Göster
43 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>