Festival Halı Etro Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Festival Halı Etro Serisi

Festival Etro Serisi

Festival Etro serisi shaggy halı modellerini içerir. Shaggy halılar alışılagelmiş klasik halı tarzından ve modellerinden farklıdır. Festival Etro serisindeki Shaggy halılar, uzun ve kalın tüylü halılar olarak da tabir edilebilir. Shaggy halı çeşitleri, modern ve geometrik çizgilerle tasarlanabileceği gibi pastel veya koyu renklerle de üretilebilir. Etro serisine sakallı halı modelleri demek de yanlış olmaz. Festival halının sadece Etro serisinde shaggy halı modeli bulunur.


Festival Etro Modelleri

Festival Etro modelleri ilk kez halı piyasalarında görülemeye başlandığında pek çok kişi tarafından ilgiyle karşılandı. Klasik, bilindik halılardan farklı olan sakallı halı modelleri ilk çıktığı andaki gibi olmasa da halen ilgi görmeye devam etmektedir. Işıl ışıl parlayan görünümü, şık, modern ve ilgi çeken tasarımları ile en güzel ev dekorasyonlarında yer edindi. Kalın ve uzun tüyleri, doksunun mükemmel bir biçimde hissedilmesine olanak sağlar. Festival Halı Etro modelleri sade ve pastel renklerin yanı sıra kahverengi, kırmızı, siyah gibi koyu renklerden oluşur. Klasik halıların aksine evlerde farklı ve modern bir görünüm sunar. Cesur seçimler yapmak isteyenlerin tercihidir. Evlerin oturma odalarında, koridorlarında ve girişlerde kullanmak üzere idealdir. Ancak tercihe göre salon halısı olarak da kullanılabilir. “Sakallı halı nasıl temizlenir?” sorusu aklınıza takılmış olabilir. Shaggy halı kullanımı ve shaggy halı temizliği oldukça pratiktir. Festival Etro halıların, uzun iplikleri arasında ve tabanında toz, kir gibi birikmesini ve yerleşmesini önlemek için düzenli olarak temizlenmesi oldukça önemlidir. Bu konuda güçlü bir elektrik süpürgesi ile tüm halı yüzeyinin gerekli görülen sıklıkta süpürülmesi önerilir. Halı temizlenirken yıkama ve dövme, çırpma gibi işlemelere başvurulması önerilmez. Shaggy halı kullananlar memnuniyetlerini dile getirmektedirler. Temizliğine ve bakımına dikkat edildiğinde kullanım konusunda sıkıntı yaşanma ihtimali minimumdur. Ayrıca halı üzerinde oluşabilecek lekelenmelere de zamanında ve doğru bir biçimde müdahale yapıldığında leke çıakrtılabilir. Ancak bu müdahale sırasında renk açıcı kimyasallar içeren deterjanlar kullanılmamalıdır. Festival Etro halılar polyster iplikten ve 30 mm hav yüksekliğinde imal edilmiştir. Yaşam alanında değişiklik yapmayan isteyen, farklı olmayı seven ve yeniliklere açık kişilerin tercih ettiği halı modelleri arasında yer alır. Etro serisindeki sade renkli halı çeşitlerini hareketli ve canlı renkleri içeren mobilya ve aksesuarlarınızla kullanabilir ve ev dekorasyonunuzda dengeleyici bir uyum yakalayabilirsiniz.


Festival Etro Fiyatları

Şık ve farklı görünümü ile görselliğe hitap eden, yumuşacık dokusu ile de konforlu bir yaşam alanı sunan Festival Etro fiyatları halıbul.com sitesinde uygundur. Shaggy halı fiyatlarını ve daha pek çok halı çeşidini bulabileceğiniz sitede, kapıda ödeme imkânı da sizleri beklemektedir. En güzel halılar ile evlerinize şıklık katın.

Etro
// ]]>