Festival Halı Kids Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Festival Halı Kids Serisi

Festival Kids Serisi

Festival Kids serisi, dikdörtgen halılardan sıkılan kişilerin ilgisini çekebilecek modellerden oluşur. Yaprak, uğur böceği, çiçek ve peluş gibi farklı kesime sahip modelleri çocuk odalarını ve evinizin koridorlarını, kapı önlerini şenlendirecek. Yumuşacık dokusu, tıpkı görsel sunumu gibi hoşunuza gidecek. Özellikle bebek odası halısı ve çocuk odası halısı olarak kullanımı idealdir. Çocukların da üzerinde oyun oynamaktan keyif alacağı halı modelleri bu seride.


Festival Kids Modelleri

Fesyival  Kids modelleri eğlenceli ve şık çocuk odası dizayn etmek isteyen ailelerin beğenisini kazanacak tasarımlardan oluşacak. Klasik modele sahip halılarınızı değiştirmek ve bir farklılık yaratmak istiyorsanız, Festival Halı Kids modelleri tam size göre. Cıvıl cıvıl renkleri, üzerine basmaktan keyif alacağınız dokusu, eğlenceli figürleri ve kesiminde kullanılan farklı teknoloji ile kalbinizi çalacak. Denge simgesi, yaprak, çiçek ve sevimli peluş şeklinde üretilen halıları sadece bebek ve çocuk odaları için değil; evinizdeki küçük aralıklar için de kullanabilirsiniz. Uğur böcekli halı modeli tüketiciler tarafından yoğun bir ilgi görmektedir. Kapı ağızları, küçük antreler, yatak odası için de çok ideal bir tercih olabilir. Evinize farklılık katacak bu halılar ile farkınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Siyah, kırmızı, lila, bordo gibi renkler çocuk odalarınıza ve antrelerinize renk katacak. Şirin, farklı ve ilgi çeken bir ev stili ortaya çıkarmak, Festival Kids halılar ile mümkün. Tasarımlarıyla ilgi çeken bu halılar, %70 polyster ve %30 polipropilen iplikten, 30 mm hav yüksekliğinde Cut&Loop teknolojisiyle üretilmiştir. Yumuşacık dokusu, keyifli bir kullanıma imkan sağlar. Çocuk odasını düzenlerken, ebeveynlerin son derece dikkatli davrandığı bilinmektedir. Gerçekten de çocuklar her şeyin en özelini hak eder. Festival Kids Halı modelleri, çocuk odalarını daha özel hale getirir. Çocuk odası halı çeşitleri farklılık gösterse de Kids serisindeki halıların kesiminde kullanılan farklı teknoloji, bu halıları tercih edilir bir hale getirmiştir.  Bu teknoloji halının 3 boyutlu görünmesi ve daha eğlenceli bir görünüm almasını sağlar. Ev dekorasyonuna biraz neşe, biraz eğlence ve biraz da değişiklik katmak son günlerin vazgeçilmez yönelimleri arasında yer alır. Eviniz, yaşamınızın en özel alanıdır ve size özel olması gerekir. Elbette siz de bu yaşam alanının size özgü, size ait olmasını istersiniz.


Festival Kids Fiyatları

Festival Kids fiyatları oldukça avantajlı. Halı satın almayı keyifli hale getiren Festival Kids halılar, halıbul.com adresinde uygun fiyat seçenekleriyle satışa sunulmuştur. Siz de yaşadığınız mekanlara ve çocuklarınızın odasına ufak bir dokunuşla farklılık yaratmak istiyorsanız, tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz. Sitemizde farklı halı markalarına ait modelleri ve Kids halıları detaylı bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kids