Bahariye Halı Pocoyo Çoçuk Halısı Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Haber bülteni

Bahariye Halı Pocoyo Serisi

Bahariye Pocoya Serisi

Bahariye Pocoya serisi canlı renklere sahip çocuk halısı modellerinden oluşur. Sevimli çizgi kahramanlardan biri olan Pocoya karakterinin maceralarının tasvir edildiği halı modelleri oldukça ilgi çekicidir. Bebek odası halısı arayanların çok hoşuna gidecek olan Bahariye Halı Pocoya serisi rengarenk tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Çocuk odalarına canlılık ve renk getirmek için, bu serideki halı modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Mavi, turuncu, kırmızı, sarı gibi renklerin Pocoya serisindeki halılarda ağırlıklı olarak kullanıldığını görmekteyiz.


Bahariye Pocoya Modelleri

Bahariye Pocoya modelleri bebek odası halısı ya da çocuk odası halısı olarak kullanılabilir. Çocukların ilgisini çekecek halılar, ortama canlılık ve pozitif bir enerji sağlar. Çocuklar, sevimli çizgi film kahramanının yer aldığı halıların üzerinde oyun oynamaktan ve vakit geçirmekten keyif alacak! Günümüzde sadece oturma odası ya da salon dekoruna değil, çocuk odalarının da dekoruna özen gösterilmektedir. Bahariye Halı da evinizin tüm alanlarını düşünürken, çocuklarınızın varlığını unutmadı ve Pocoya serisini sizlere sundu! Görsel bir şölen sunan halı modellerinin 3 farklı boyutu bulunmaktadır. Bahariye Halı Pocoya modelleri ile çocuklar odalarında kendilerini daha özel hissedecekler. %100Polipropilen iplikten en yüksek kalite standartlarında üretimi gerçekleştirilen Pocoya halı modelleri sadece tasarımları ile değil sağlıklı yapısıyla da ebeveynler tarafından tercih edilmektedir. Çocuk odalarının dekorasyonunda eşyaların rengi, deseni ya da uyumundan daha fazla özem taşıyan faktör; sağlık açısından olumsuz bir özellik teşkil etmemesidir. Anne babalar çocukları konusunda çok hassas davranmakta ve her ayrıntıyı göz önünde bulundurmaktadır. Bahariye Halı da geliştirdiği çocuk odası halı serisi ile anne babaların bu beklentilerini karşılamayı amaçlamaktadır. Çocukların psikolojik olarak sağlıklı bir biçimde gelişimlerini tamamlayabilmeleri için kendilerine ait yaşam alanları olması oldukça önemli bir unsurdur. Pocoya Halı modelleri ile çocuklarınız için en güzel, en özel yaşam alanlarını yaratabilirsiniz.


Bahariye Pocoya Fiyatları

Çocuk halısı fiyatları göz önünde bulundurulduğunda Bahariye Pocoya fiyatlarının oldukça uygun olduğu söylenebilir. Hem dokusu, hem rengarenk tasarımı hem de cazip fiyatları ilk sıralarda tercih edilmesinde önemli bir faktördür. Pocoya halı çeşitleri ile hem bütçeniz sarsılmaz hem de çocuğunuz için özel bir mekan yaratmış olursunuz. Rengarenk ve eğlenceli desenlere sahip halı modelleri ile çocuklar şimdi daha mutlu!

Pocoyo
8 Adet Üründen 1 - 8 Arasını Görüntülüyorsunuz