Patika Halı

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Patika Halı

Patika Halı

Patika Halı, Festival Pazarlama A.Ş. bünyesine 2012 yılında katılan yeni halı markalarındandır. Çeşitliliğin ve değişimin önemini bilen Festival pazarlama bu anlamda Patika markası ile diğer markalarında üretmediği birçok modeli bu markasında üretme imkanı buluyor. Birbirinden şık ve bir o kadar da uyumlu halı modellerini farklı kalitelerde üreterek her kesime hitap etmeyi hedefliyor. Evinizin hemen hemen her odasında rahatlıkla kullanabileceğiniz renk ve desenleri ile birçok ürün çeşitine sahip Patika halı, sezonun moda renklerine uygun şekilde ürün gamını her geçen gün artırıyor.


Patika Halı Modelleri

Patika halı serileri içerisinde sade tek renkli halılardan klasik salon halılarına, mutfak halısı modellerinden yazlık halı çeşitlerine, oturma odası halılarından genç odası halılarına kadar oldukça fazla alternatif mevcut. Her seriyi farklı kalitede üreten firma ayrıca Goya ve Softina Sim serilerinde birçok model için kesim hizmeti de vermekte. Müşterilerinin istemiş olduğu belirli ölçülere göre ebat ayarlaması yapmaktadır. Halk arasında kesme halı, kesme rulo yolluk olarakta bilinen bu durumu en hızlı ve düzenli şekilde yapan halı firmalarının başında gelmektedir. Patika halı modelleri içerisinde salon halıları için; Tiarra, Lena, Lizay ve Firüzen serilerine bakabilirsiniz. Otto ve İlkyaz serileri ise yaz halısı modellerini içermektedir. Oturma odalarınız ve evlerinizin muhtelif mekanlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz seriler ise; Goya, Softina Sim ve Sade serilerinde yer alıyor. Markanın en çok tercih edilen serilerinden birisi ''Sade''... Kendinden desenli tek renkli halı modellerinin yer aldığı seride ayrıca kesim hizmeti de verilmektedir. Müşteri isteklerini her zaman yakından takip eden ve üretimine bu doğrultuda yön veren firma, serilerine sürekli yeni modeller ekleyerek ürün sayısını artırmakta ve böylelikle müşterilerinin halı modeli seçimini kolaylaştırmaktadır.


Patika Halı Fiyatları

Patika halının kuruluş amaçlarından birisi kaliteyi uyguna satmak. Bu anlamda ürünlerin kaliteleri ile fiyatları kıyaslandığında gerçekten piyasadaki en uygun ürünleri sattıklarını söylememiz mümkün. Ürettiği serinin kalitesine göre patika halı fiyatları değişmektedir. Kalite ile fiyat doğru orantılı hareket edecektir. Sizde uygun ve kaliteli halı arıyorsanız www.halibul.com halı satış sitemizden patika halı modellerini inceleyebilir, beğeneceğiniz halı yada halıları binlerce müşterimiz gibi güvenle sipariş edebilirsiniz.
Patika Halı
Adet Ürün Göster
173 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz