Padişah Halı Paradise Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

paradise

Padişah Paradise Serisi

Padişah Paradise serisi farklı zevklere ve farklı ev dekorlarına uygun biçimde dizayn edilmiş modellerden oluşur. Açık kahve ve krem renkleri, Padişah Halı Paradise serisinde ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Pastel renkleri, geometrik desenler, klasik desenler ve modern halı modelleri bu seride! Dilerseniz spor desenli modelleri oturma odası halısı olarak kullanın; dilerseniz de klasik desenli halıları salon halısı olarak kullanın. Padişah Paradise serisindeki halıları evinizin hangi alanında kullanırsanız kullanın, modern ve özgün bir dekorasyon yapmış olursunuz.


Padişah Paradise Modelleri

Padişah Paradise modelleri sade renklerden ve klasik desenlerden hoşlananların tercih edebileceği tasarımlardan oluşur. Padişah Halı müşterilerin beğenisine sunduğu modeller ile özgünlüğü her zaman ön planda tutmuştur. Yine özgün ve şık tasarımların yer aldığı Padişah Halı Mostar modelleri modern ve şık görünümleri ile dikkat çekmektedir. Kahve ve krem gibi klasik renklerin bu modelelrde ağırlıklı olarak kullanıldığı gözlerden kaçmamaktadır. Ev dekorasyonunda kahve-krem gibi renklerden vazgeçmeyen bir kesimin var olduğunu biliyoruz. Padişah Mostar modellerinde klasik renkler ve klasik desenler, modernlikle birleştirmiştir. Seri içerisinde yer alan göbekli halı en güzel salon halı modelleri arasında yer alır. Sade mobilyalarınızla birlikte ev dekorunuzu mükemmel biçimde tamamlayabilirsiniz. Sadece tasarımları değil, kalitesi ile de pek çok kişinin ilk tercihi arasında yer alır. Metrekarede 900.00 lime ucu sıklığında, 13mm hav yüksekliğinde, 8 ana renkte, yün tuşeli %100 akrilik ve parlaklığı arttırılmış özel floş ipliklerle dokunmuştur. Evlerinizde şık aynı zamanda da gösterişli bir görünüm elde etmek istiyorsanız, Paradise modellerini tercih edebilirsiniz. Kaliteli halı modellerinin yer aldığı bu seride, sade ve desenli pek çok halı çeşidini bulabilirsiniz. Halı alırken modelinin, kullanılacak yerin, renginin ve deseninin yanı sıra üretim tekniğinin de göz önünde bulundurulması gerekir. İdeal ilme ucu sıklığı, halı üretimi aşamasında kullanılan ipliğin türü gibi unsurlar halının uzun ömürlü ve kaliteli olmasını büyük ölçüde etkiler. Kahve üzerine pembe ve mavi gibi renklerin kullanımı ile elde edilmiş patchwork halılar da Paradise modelleri arasında önemli bir yer tutar. Bu serideki patchwork halılardaki renk geçişleri son derece softur. 


Padişah Paradise Fiyatları

Kaliteli halı modelleri arasında yer alan Paradise halılarının fiyatları da elbette kaliteleriyle orantılıdır. Padişah Paradise Halı fiyatlarının kaliteli halı almak isteyenler için çok da fazla olduğu söylenemez. Halı alırken kaliteli olması da oldukça önemli bir ölçüttür. Çünkü halılar, en sık kullanılan ev eşyalarından biridir. En çok halıların üzerinde vakit geçiririz, misafirlerimizi halıların üzerinde ağırlarız. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda satın alınacak halının sadece görsel olarak hoşunuza gidiyor olması yetmez. Üretim tekniğinin ve kalitesinin de sizi tatmin ediyor olması gerekir.

Paradise
12 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>