Padişah Halı Klasik Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

klasik

Padişah Klasik Serisi

Birbirinden farklı çeşit, model ve desene sahip pek çok halı modeli Padişah Klasik serisi içerisinde yer alır. Evin her alanında kullanıma uygun, farklı zevklere hitap eden halı modelleri arasında kararsız kalmamak mümkün değil. Desen desen, renk renk, model model halılar Padişah Halı Klasik serisinde! Bu serideki halılara bakmadan önce, evin hangi alanı için ve ne tarzda bir halı alacağınıza karar vermeniz, kararsızlık yaşamamanız konusunda sizin için yardımcı olabilir.


Padişah Klasik Modelleri

Padişah Klasik modelleri arasında her zevke ve her ev dekorasyonuna uygun halıları bulabilirsiniz. Üretimi farklı ebatlarda yapılan Padişah Halı Klasik modellerini salonlarınızda, odalarınızda, evinizin koridorlarında kullanabilirsiniz. Padişah Klasik modelleri içerisinde evin her alanında kullanıma uygun halıları bulabilirsiniz. Krem, bordo, turkuaz, pembe gibi pek çok çeşitli renklerin halı modellerinde kullanıldığını görmekteyiz. Spor halı modellerini ve patchwork halıları genç odalarında ya da oturma odalarında kullanabileceğiniz gibi şık görünümlü halıları da salonlarınız için tercih edebilirsiniz. Gri ve krem renkleriyle tasarlanmış halılar, yaşam alanlarınıza son derece cool bir görünüm sağlar. Evinize ferah ve şık bir görünüm sunar. Pembe, turkuaz gibi renklerin kullanıldığı halılar ile odalarınızda canlı, enerjik bir havası esirebilir, aynı zamanda da ortama renklilik katabilirsiniz. Çiçek desenli, kahve-krem gibi renklerin kullanıldığı halı modelleri de evinize sakin ve sade bir görünüm sağlar. Tercihini klasik halılardan yana kullananlar içinse göbekli kenarlı halı modelleri de bu seride yer alır. Halı seçimi, en özel yaşam alanı olan evinizin nasıl göründüğünü büyük ölçüde etkiler. Spor, klasik ya da eğlenceli bir dekoru yaratırken, halınızı ortaya çıkarabilir ya da aksesuarlarınıza uygun bir halı ile dekoru tamamlayabilirsiniz. Padişah Halı, her geçen gün müşterilerin beğenisine sunduğu halı serileri ve modelleri ile adından söz ettirmeyi ve tüketicilerin memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Hayatın her alanında olduğu gibi halı pazarında da güncel olmak, modayı takip etmek ve tüketicilerin ihtiyaçlarına, beklentilerine cevap vermek oldukça önemlidir. Padişah Halı sahip olduğu ürün gamı ile modern ve güncel olmayı hedeflemektedir. Özellikle geliştirdiği Klasik serisinde farklı beğenilere hitap edebilecek pek çok alternatif bulunmaktadır.


Padişah Klasik Fiyatları

Metrekarede 500.000 ilme ucu sıklığında,11mm hav yüksekliğinde,6 ana renkte, yün tüşeli %100 akrilik ipliklerle bilgisayarlı tezhaglarda özel olarak dokunan Padişah Klasik fiyatları tüketicilerin tercih sebeplerinden biridir. Hem bütçenize hem de zevkinize uygun halı modelini bulduğunuzda kaçırmadan alın. Bu iki faktörün aynı anda sağlanması her zaman mümkün olmayabilir.

Klasik
Showing 1 - 1 of 1 item
// ]]>