Padişah Halı Taç Modelleri Ve Fiyatları

Bulunduğunuz ülkeden yeni bir sipariş veremezsiniz. United States

Padişah Halı Taç Serisi

Padişah Taç Serisi

Padişah Taç serisinde salon ve oturma odalarınızda kullanmak üzere tercih edebileceğiniz pek çok halı modeli bulunur. Padişah Halı Taç serisi modellerinde kullanılan renklerin birbiri ile uyumu ve desenlerin göz kamaştıran şıklığı tüketicilerin beğenisini kazanmıştır. Serilerine ve modellerine her gün yenilerini ekleyen Padişah Halı, Taç serisi ile farklı zevklere ve yaşam alanlarına hitap etmeyi hedeflemektedir.


Padişah Taç Modelleri

Padişah Taç Modelleri arasındaki pek çok renk ve desen arasında kararsız kalma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Farklı renklerin farklı desenlerle tasarlandığı halı modelleri evlerinizin en güzel alanlarında kullanmanız için sizleri beklemekte. Bu seride sadece renkli ve desenli halı çeşitleri değil; sade ve tek renk halı modelleri de yer alır. Sade halı modelleri, göbekli klasik halı modelleri salon halısı olarak kullanıma uygundur. Ev dekorasyonunda dilediğiniz tarzı ön plana çıkarmak sizin elinizde. İster klasik, isterseniz de sportif bir dekoru gerçekleştirebilirsiniz. Padişah Halı Taç modelleri dilediğiniz ev dekorunu yaratmada size yardımcı olur. Taç serisindeki halılar ile en güzel salon halısına siz sahip olabilirsiniz. Üstelik sadece siz değil, misafirleriniz de bu halıları çok beğenecek. Taç serisinde yer alan çiçek desenli ve yapraklı halı modelleri oturma odalarında, genç odalarında bahar havası estirecek. Özellikle yaprak desenli halı çeşitlerinin son zamanlarda sıklıkla tercih edildiğini görmekteyiz. Siz de tercihinizi Padişah Taç halılarından yana yapın ve halı modasında geride kalmayın. Geometrik desenli halı modelleri ise genellikle genç odaları için tercih edilir. Gençler odalarının özgün ve modern görünmesine oldukça önem vermektedir. Padişah halılar ile gençler de odalarında kendilerini özel hissedecek. Padişah Taç modelleri arasında oldukça fazla alternatif bulunmaktadır. Bu seri içerinde bulunan patchwork halılar ya da yoğun desenler içeren halılar sade mobilyalarla kullanılabilir. Ayrıca tercihinizi bu halılardan yana kullanabilir ve halınızı evinizin yıldızı yapabilirsiniz. Padişah Taç modelleri ürün çeşitliliğinin yanı sıra dokusu ve üretim tekniği ile de göz doldurmaktadır. Metrekarede 650.000 ilme ucu sıklığında, 12mm hav yüksekliğinde, yün tüşeli %100 akrilik ipliklerle bilgisayarlı tezgâhlarda dokunmuştur. Halı üretiminde kullanılan akrilik iplik, halının temizliğini ve bakımını da kolaylaştırmaktadır. Satın alınacak halının uzun süre kullanılacak özelliklere sahip olamsı da önemli bir ölçüttür.


Padişah Taç Fiyatları

En uzun süre ve en sık kullanılan ev eşyalarından biri de halılardır. Bunu göz önünde bulundurduğunuzda kaliteli halı seçimi yapmak size daha cazip gelir. Bu konuda dikkate almanız gereken bir diğer husus ta halı kalitesinin arttıkça, fiyatının da o oranda artıyor olduğudur. Padişah Taç Halı fiyatları da kalitesiyle doğru orantılıdır. Padişah Taç modelleri ve fiyatları konusunda daha detaylı bir inceleme yapmak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Taç
Adet Ürün Göster
47 Adet Üründen 1 - 12 Arasını Görüntülüyorsunuz
// ]]>