Merinos Halı

Merinos Halı
Merinos Halı Modelleri Ve Fiyatları

MERİNOS HALI

Merinos halı Türkiye'de halı sektöründe marka bilinirliği en yüksek firmaların başında gelmektedir. Her geçen gün yeni modeller ve desenler ile ürün çeşitliliğini artıran, müşteri isteklerini ve taleplerini en iyi şekilde izleyen ve üretimine o şekilde yön veren, en çok tercih edilen halı markası olmayı başarmıştır. Erdemoğlu holding bünyesinde bulunan Merinos markası, kendi sektöründe dünyada da bir lider olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Dünyanın en büyük halı üreticisinin ülkemizde olması bizler içinde ayrı bir sevinç ve gurur kaynağıdır.


MERİNOS HALI MODELLERİ

Merinos halı, gerek var olan serilerine her sezon yeni modeller ekleyerek gerekse modaya uygun yeni serileri ürün gamına ekleyerek sürekli bir gelişim içerisindedir. Merinos markası içinde yer alan serilerde her kesime ve bütçeye hitap eden merinos halı modelleri bulmanız mümkün. Klasik salon halılarından mutfak halısı modellerine, çocuk odası halılarından yolluklara kadar çeşit çeşit kalite kalite ürünleri içeren yeni sezon halı modelleri ile de oldukça iddialı. Merinos salon halısı modellerini incelemek için; Deluxe, Hereke, Topkapı, Victoria, Ramses, Veronica, Volga Ve Side Venüs serilerini İnceleyebilirsiniz. Bu serilerde klasik salon halılarından modern salon halısı modellerine kadar birçok çeşiti rahatlıkla bulabilirsiniz. Genç Odası Ve Çocuk Halısı modellerine Palet, Moderno Ve Sema serilerinden bakabilirsiniz. Evinizin hemen hemen her odasında rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller ise; Berke, Eda, Gonca, Klasik ve Verda serileri olmaktadır. Merinos Halının kalite olarak oldukça üst ve sıradışı halı modellerini ise Ofelya ve California serilerinden inceleyebilirsiniz.


MERİNOS HALI FİYATLARI

Merinos halı, üretim hacmine bağlı olarak geliştirmiş olduğu yan üretim kollarından ötürü maliyetlerini oldukça minimize etmektedir. Halının ham maddesi olan ipliğin üretilmesi bu anlamda en büyük etkenlerden olmaktadır. Böylelikle Merinos halı fiyatları diğer bilinen halı markalarına göre daha uygun olmaktadır. Kalite anlamında hiçbir eksiği olmadan aynı halıyı daha uyguna almayı kim istemez? Hem kaliteli hem ucuz halı almak isteyenlerin en çok tercih ettiği Merinos halı, serilerine ve elbette ürün kalitesine göre farklı fiyat aralıklarında yer almaktadır. Hepimizin de bileceği üzere kalite arttıkça fiyatların artması da kaçınılmaz olacağı gibi kalite düştükçe fiyatlarında düşeceği aşikardır.