Aktüel

Aktüel
Merinos Halı Aktüel Modelleri Ve Fiyatları

Merinos Aktüel Serisi

Merinos Aktüel serisi içerisinde son derece modern, şık ve zarif halı modelleri bulunur. Salon halıları olarak kullanabileceğiniz modellerde pastel renkler ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Pastel renk halı modelleri kullanıldığı ortama estetik bir dokunuşta bulunur ve ferah, dinlendirici bir etki sağlar. Saçaklı halı olarak üretimi gerçekleştirilen modellerden birini tercih edebilir ve siz de herkesin hayran kalacağı salon dekorasyonları gerçekleştirebilirsiniz. Salonların evlerin en özel alanlarında biri olduğu için salon için eşya seçimine ve bu eşyaların birlikte kullanılmasına özen gösterilmesi önerilir. Merinos Aktüel halılar ile şık ev dekorasyonları ortaya çıkarmak sandığınızdan çok daha kolay!


Merinos Aktüel Modelleri

Merinos Aktüel modelleri şık desenli, pastel renkli ve saçaklı halı çeşitlerini içerir. Merinos Halı’nın ürün gamına henüz eklenen aktüel serisi şık desenli halı modelleri ile pek çok kişinin beğenisini kazanmayı amaçlamaktadır. Bu seride yer alan şık halıları pek çok farklı tarzda ve renkte ev eşyasıyla birlikte kullanabilirsiniz. Her ne kadar salon dekorasyonlarında kullanım için ideal olsa da siz bütçenizin ve evinizin uygunluk durumuna göre salon dışında farklı odalarda da kullanabilirsiniz. Aşırı gösterişten uzakta ama şık bir görünüm elde etmek isteyen kişiler bu seride yer alan modern salon halılarını çok beğenecek gibi görünüyor. Modern ve şık detayların bir arada sunulduğu halı modelleri ile siz de zarafetin, estetiğin ve modernliğin ön planda olduğu ev dekorasyonları gerçekleştirebilirsiniz.  Merinos Aktüel halıları sadece görselliğe hitap eden ve göz kamaştıran tasarımlarıyla değil, eşsiz dokularıyla da evlerdeki en güzel yerleri almayı amaçlıyor! İpeksi dokuya sahip olan kaliteli halılar konforu ayaklarınızın altına getirecek! Oldukça sık ilmekli yapıya sahip olan kaliteli halı modelleri aşınma ve yıpranmalara karşı uzun süre dayanıklıdır. Yüksek kalite standartlarında üretimi gerçekleştirilen halılar hem görünüm itibariyle hem de dokusu itibariyle kendisini belli eder. Eğer siz de kalitenin ve şıklığın evinizde aynı anda yer almasını istiyorsanız, bu serideki halı modellerini mutlaka incelemelisiniz.


Merinos Aktüel Fiyatları

Kaliteli halı fiyatlarının standart özellikteki halılara kıyasla yüksek bir aralıkta yer aldığı söylenebilir. Ancak kaliteli halıları daha uzun süre ve daha yüksek memnuniyetle kullanarak, ayırdığınız bütçenin karşılığını almış olursunuz. Halıların en uzun süre kullanılan ev eşyalarından biri olduğu düşünüldüğünde kaliteli olması oldukça önemli ve aranan bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Merinos Aktüel fiyatları da halıların kaliteli üretim özellikleriyle orantılı olacak biçimde belirlenmiştir. Kaliteli halıları daha uygun fiyatlarla satın almak ve fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız, sitemizi daha detaylı bir biçimde inceleyebilirsiniz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.