Karmen Halı

Karmen Halı
Karmen Halı Modelleri Ve Fiyatları

Karmen Halı

Karmen Halı Türkiye'deki en büyük halı üreticilerinden birisidir. Gerek üretim teknolojileri gerek özgün model ve renk çeşitliliği ile sektörde yerini edinmiş firmalardandır. Ürettiği halılardaki ana fikir ''Kalite'' olan Karmen halı 2015 yılında neredeyse tüm serilerini yeniledi. Komple bir değişikliğe giden firma düşük kaliteli halı üretimine son verip son çıkardığı son seriler içerisinde bu tip ürünlere yer vermedi. Son çıkan halı modelleri oldukça kaliteli hatta lüks diyebileceğimiz nitelikte ürünlerden oluşuyor.


Karmen Halı Modelleri

Karmen halı modelleri, her sezon hem genişliyor hem de yenileniyor. Sürekli yeni halı modelleri ve desenler ile ürün gamını genişleten Karmen halı bu noktada müşteri istekleri ve özgünlüğe çok dikkat ediyor. Desenleri ve modelleri gerek kalite olarak gerekse renk anlamında gerçekten birçok halı firmasının modellerinden farklı ve oldukça değişik. Sadece kaliteli halılar üreten firma orta üst, üst ve en üst kalite standartlarında üretim yapıyor. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan Karmen halı modelleri içerisinde; genç odası halılarından çocuk odası halılarına, salon halı çeşitlerinden mutfak halısı modellerine kadar oldukça ürün mevcut. Modern salon halısı modellerini incelemek için; Kaftan, Saten, Manyas, Pırlanta, Süphan Ve Hisar serilerine bakabilirsiniz. Eğer aradığınız klasik desenli salon halıları ise ilgili modelleri; Hünkar, Çağlayan ve Odessa serilerinde bulmanız mümkün. Evinizin değişik alanlarında, oturma odası, antre, genç odaları ve holleriniz için; Gamze, Öykü, Kirman, Paris Ve Çırahan serilerindeki modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle patchwork halı almak istiyorsanız Çırahan ve Kirman serileri tam size hitap ediyor diyebiliriz. Çocuk halısı modellerini ise inceleyebileceğiniz serinin adı üzerinde ''Çocuk'' :)


Karmen halı fiyatları

Karmen halı başta da belirttiğimiz gibi düşük kalite ürün üretimini bıraktı. Ürettiği tüm seriler %100 akrilik ipliklerden imal ediliyor ve en ince halısı 12mm hav yüksekliğine sahip. Haliyle kalite artınca fiyatın da artmasını bekliyoruz. Bu anlamda gerçekten ederinden daha uyguna satıldığını söyleyebiliriz. Hem kaliteli hem uygun halı almak isteyenlerin favorisi olan Karmen halı'nın uygun fiyat ve kalitesinden yararlanmak isterseniz www.halibul.com online halı satış sitemizden karman halı modellerini inceleyebilir, beğendiğiniz halı yada halıları güvenle satın alabilirsiniz.