Gamze

Gamze
Karmen Halı Gamze Modelleri Ve Fiyatları

Karmen Gamze Serisi

Karmen Gamze serisi içerisinde farklı tarzlara sahip pek çok halı çeşidi bulunmaktadır. Detaylı desenlere ve özgün tasarımlara sahip halı modelleri arasında her eve, her zevke uygun halı modeli bulunmaktadır. Serilerine sürekli yenilerini eklemeyi hedefleyen Karmen Halı, Gamze serisi ile farklı beğenilere hitap etmeyi amaçlamaktadır. Bej, kahve, mavi, gri, kırmızı gibi farklı renklerin bu serideki halı modellerinde kullanıldığını da görmekteyiz.


Karmen Gamze Modelleri

Karmen Gamze modelleri arasında modern halı modellerini, spor halı modellerini ve çok daha farklı halı çeşidini bulabilirsiniz. Karmen Halı Gamze modellerigenellikle oturma odalarında, genç odalarında, yatak odalarında, ev koridorlarında kullanıma uygundur. Bu seride her tarz halı modeli bulunduğu için farklı ev dekorlarında ve evin farklı alanlarında kullanabileceğiniz pek çok çeşit vardır. İstanbul desenli halı modeli ve Paris desenli halı genç odalarında kullanım için oldukça idealdir. Genç odalarında farklı bir tarz ve özgün bir hava sağlamak için bu pop art halı modellerini tercih edebilirsiniz. Çiçek desenli ve yapraklı halı modelleri ile oturma odalarına ve yatak odalarına bahar havası katabilirsiniz. Pastel renklerin kullanıldığı halı modelleri kullanıldığı ortama yumuşak bir dokunuş yapar. Geometrik desenlerin ve modern çizgilerin hakim olduğu halı modelleri de spor mobilyalarla uyum içinde kullanılabilir. Bu serideki yoğun ve detaylı desenler içeren halı modellerini sade mobilyalarınızla; sade desenli halı modellerini de hareketli ve renkli mobilyalarınızla kullanabilirsiniz. Karmen Gamze halı modelleri özel yün tuşeli akrilik ipliklerden 13 mm hav yüksekliğinde üretilmiştir. Halı üretiminde akrilik iplik kullanımı, halının kullanım ömrünü artırmakta ve temizliğini kısmen daha kolay hale getirmektedir. Eğer siz de halılarınızı değiştirmek ya da yenilemek istiyorsanız Karmen Halı’nın Gamze serisindeki modelleri mutlaka incelemelisiniz. Evinize küçük bir dokunuş ile farklı bir hava yaratmak sizin elinizde! Ev dekorasyonunda tüm eşya ve aksesuarlar gibi halı seçiminin de önemi büyüktür. Koyu renkler içeren bir halı modeli ile evde sıcak bir atmosfer sağlayabilir, açık renk bir halı modeliyle de geniş, ferah bir görünüm elde edebilirsiniz.


Karmen Gamze Fiyatları

Karmen Gamze fiyatları benzer özellikte halılar ile kıyaslandığında uygundur. Halı fiyatları çeşitli faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. Halının üretim malzemeleri, dokusu, ilmek sıklığı vb. gibi faktörler halının fiyat aralığını belirler. Karmen Halı’nın temel satış politikalarından biri de halıların fiyat aralığını uygun sınırlarda belirlemektir. Siz de Karmen Gamze modellerini tercih edin, pişman olmayın!

Bu kategoride ürün bulunamadı.