Hünkar

Hünkar
Karmen Halı Hünkar Modelleri Ve Fiyatları

Karmen Hünkar Serisi

Karmen Hünkar serisi pastel renklerden ve sade desenlerden oluşur. Salon halısı olarak kullanabileceğiniz modelle hem şık hem de modern bir görünüme sahip. Açık renk halı modelleri her ev dekorasyonu ilke uyum içinde kullanılabilir. Evlerinde softluğa ve sade şıklığa önem verenlerin tercih edeceği modeller bu seride yer alır. Karmen Halı Hünkar serisi içerisinde yer alan halı modelleri ile ev dekorasyonlarınız çok daha özel ve özgün!


Karmen Hünkar Modelleri

Karmen Hünkar modelleri son derece modern ve şık tasarımlardan oluşur. Günümüzde ev dekorasyonlarında modernlik ve stil oldukça önem kazanmıştır. Evinizin nasıl göründüğü, aslında sizin ve yaşantınızın bir yansımasıdır. Bu yüzden de ev dekorasyonunda kullanılan her ayrıntının, her eşyanın önemli bir yeri vardır. Halılar da ev stilini belirleyen ya da değiştiren en önemli ev eşyalarından biridir. Seçimini doğru bir biçimde yapacağınız halı modeli ile evinizin havasını değiştirebilir ve dilediğiniz ambiyansı yaratabilirsiniz. Bunun dışında halılar sadece ev dekorasyonu için önemli değildir. Evde ısı yalıtımının, ses yalıtımının sağlanmasında ve evin derli toplu, temiz görünümde olmasında da etkilidir. Karmen Halı, geliştirdiği halı serileri ile her zaman müşteri odaklı olmayı hedeflemektedir. Karmen Halı Hünkar modelleri modern ve sade ev tasarımı yapmak isteyenler için ideal bir seçim olabilir. Bu seride pudra, krem ve vizon gibi açık renkler kullanılmıştır. Salon halıları olarak kullanımı tercih edilir. Ancak farklı ölçüleri de mevcuttur. Krem rengi halı modelleri her mobilya ile uyumludur ve evin daha ferah, daha geniş görünmesinde etkilidir. Açık renk halı almayı pek çok kişi ister. Ancak bayanlar açık renk halı temizliği konusunda tereddüt yaşamaktadırlar. Ancak Karmen Halı modelleri ile açık renk halıların temizliği hiç de problem değil. Bu konuda halı üzerinde oluşan lekeye anında ve doğru müdahale önem kazanmaktadır. En şık halılar ile evleriniz çok daha güzel görünecek. Karmen Halı’nın Hünkar serisinde yuvarlak halı modelleri de yer almaktadır. Yuvarlak halıları antrelerde veya kapı ağızlarında kullanabilirsiniz.


Karmen Hünkar Fiyatları

Karmen Hünkar Fiyatlarının benzer halılarla kıyaslandığında uygun olduğu söylenebilir. Karmen Hünkar Halılar, 13 mm Hav Yüksekliğinde, 8 Ana Renkte %100 Yün Tuşeli Akrilik İplikten Saçaklı Olarak İmal Edilmektedir. Halı üretiminde kullanılan akrilik iplik, halının minimum leke tutmasında, uzun süreli formunu korumasında etkilidir. Siz de tercihinizi hem şık, modern hem de kaliteli Karmen Hünkar Halılardan yana kullanmak istiyorsanız, sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Şimdi halı satın almak çok daha kolay!

Bu kategoride ürün bulunamadı.