Çağlayan

Çağlayan
Karmen Halı Çağlayan Modelleri Ve Fiyatları

Karmen Çağlayan Serisi

Karmen Çağlayan serisi içerisinde en şık salon halıları yer alır. Klasik desenler ve modern çizgilerle tasarlanmış halı modelleri hemen her mobilya ile kullanıma uygundur. Bu serideki modelleri klasik salon halısı olarak tercih edebilirsiniz. Sade renk halı modelleri ortamın daha geniş, ferah ve soft görünmesinde etkilidir. Bu serideki modelleri sadece salonlarınızda değil, oturma odalarınızda ya da evin dilediğiniz alanında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Püsküllü tasarımı da halıların modern-klasik görünmesini sağlamıştır.


Karmen Çağlayan Modelleri

Karmen Çağlayan modelleri açık renk saçaklı halılardan oluşur. Krem, bej ve pembe gibi soft renklerin kullanımı ile tasarlanan halı modelleri hem sade hem de şıktır. Kullanıldığı ortama özgün ve modern bir ambiyans sağlar. Karmen Halı Çağlayan modelleri arasında yer alan göbekli halı çeşitleri müşteriler tarafından beğeniyle tercih edilmektedir. Klasik mobilyaların ve klasik halıların modası hiçbir zaman geçmemektedir. Klasik eşya ve aksesuar sevenler, ev dekorasyonunda da klasik parçaları bir araya getirmeyi tercih etmektedir. Karmen Halı, klasik severlerin beğeneceği Çağlayan modellerini geliştirirken, modern renk ve çizgileri de tasarımlarına eklemeyi ihmal etmemiştir. Hem klasik hem de modern görünümün bir araya geldiği tasarımlar, günümüz mobilyaları ile uyum içinde kullanılabilir. Halı tasarımlarında kullanılan açık renkler gözünüzü korkutmasın! Karmen Halılar, metrekarede 650.000 İlme Sıklığında 11 mm hav yüksekliğinde, pamuk atkılara saçaklı olarak dokunmaktadır. Üretiminde özel ipeksi ve yün tuşeli saf akrilik kullanılmıştır. Halı imalatında kullanılan akrilik iplik, halının kolay temizlenebilmesinde etkili rol oynar. Karmen halı modellerini tercih ettiğinizde “Krem rengi halı nasıl temizlenir?” diye dert etmenize gerek kalmaz. Hijyen, bayanların en önem verdiği konular arasındadır. En sık kullanılan ev eşyalarının da halılar olduğu düşünüldüğünde, halı temizliği önem kazanmaktadır. Karmen Halı, halı modellerini tasarlarken görselliğe hitap etmesinin yanı sıra kaliteli olmasına, uzun süreli ve pratik bir kullanıma sahip olmasına da özen göstermiştir. Gerçekten de halılar, en uzun süre kullandığımız ev eşyalarıdır ve halı satın aldığımızda hemen yıpranmasını, leke tutmasını, toz çıkarmasını istemeyiz.


Karmen Çağlayan Fiyatları

Salon halı fiyatları farklılık göstermektedir. Benzer halı çeşitleri ile kıyaslandığında Karmen Çağlayan Fiyatlarının uygun olduğu söylenebilir. Halı satın alırken elbette bütçenizin zarar görmesini istemezsiniz. Karmen Halı’nın üretim politikalarından biri de kaliteli halı fiyatlarının dengeli olmasını sağlamaktır. Eğer siz de hem kaliteli hem de görselliğe hitap eden bir halı modeli arıyorsanız, Çağlayan serisindeki modelleri mutlaka incelemelisiniz!

Bu kategoride ürün bulunamadı.