Dekoratif Kaymaz Tabanlı Halı Ve Yolluklar

Kaymaz Tabanlı Kesme Yolluk Modelleri Ve Fiyatları

Kaymaz Tabanlı Yolluk Ve Halılar

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez eşyalarından birinin de halılar olduğu konusunda şüphe yoktur. Ancak halıların dekoratif rol üstlenmenin dışında evde yaşamayı daha konforlu bir hale getirdiği de doğrudur. Halı kullanımı ortamın daha temiz kalmasında, sıcak ve soğuğu önlemede ve zeminin sertliğini kısmen de olsa önlemede oldukça önemlidir. Evde yaşamı daha sağlıklı ve daha konforlu hale getirmek isteyen üretici firmalar kaymaz tabanlı halı modellerini geliştirdi. Kesme jel tabanlı halı modellerinin kullanım avantajları pek çok kişi tarafından tercih edilmesinde etkili olmuştur. Ev kazalarının önüne geçmek amacıyla üretilen altı lastikli halılar ev dekorasyonlarında yeni bir soluk olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz de evlerinizde güvenliği, konforu sağlarken şıklıktan da ödün vermek istemiyorsanız tercihinizi jel tabanlı kaymaz yolluk modellerinden yana kullanabilirsiniz.

 


Kaymaz Taban Halı Modelleri

Kaymaz tabanlı halı markaları pek çok farklı çeşitte, desende ve renkteki yollukları tüketicilerin beğenisine sunmayı amaçlamaktadır. Kaymaz tabanlı halı modelleri genellikle evin koridorlarında, antrelerde, merdivenlerde kullanmak üzere tercih edilir. Ancak siz evinizin veya ofisinizin uygun gördüğünüz alanlarında da kullanabilirsiniz. Halıların kayması, temizliğinin zor olması gibi durumlar, halı kullanımıyla ilgili en sık dile getirilen şikâyetler arasında yer alır. Ev kazalarının birçoğunun da kayan zeminlerde gerçekleştiği doğrudur. Özellikle küçük çocuklar için bu durum çok daha tehlikelidir. Çocuklar evde oyun oynarken ya da yürümeyi yeni öğrenirken ayakları altında kayan halılar son derece tehlikeli bir hal almaktadır. Jel tabanlı kesme halı modelleri kısmen de olsa bu kazaların önüne geçmeyi amaçlamaktadır. Farklı en ölçüleri mevcut olan ve dilediğiniz boyda kestirebileceğiniz kaydırmaz kesme yolluk kullanımı gerçekten de son derece kullanışlı! Mermer, fayans gibi yüzeylerde sorunsuz bir biçimde kullanılan halıların temizliği de oldukça pratiktir. İnce ve hafif yapısıyla çamaşır makinizin uygun programında yıkayabilir veya nemli bir bezle oluşan lekelere müdahale edebilirsiniz. Jel halı modelleri, antimikrobiyal ve antibakteriyel özellikte olmasıyla da kullanıcılara avantaj sağlar. Evde hijyen, bayanların en çok önem verdiği konulardan biridir. Özellikle klasik tip halıların ağır olması hem taşınmasını hem de temizliğini daha zor bir hale getirmektedir. Kolayca temizlenebilen ve taşınabilen kaydırmaz rulo halılar özellikle bayanların hoşuna gidecek! Samur Kaymaz tabanlı halı modelleri arasında pek çok farklı çeşitte desenler ve renkler bulunmaktadır. Samur Sürpriz yolluk çeşitleriyle evlerinizde hem şıklığın hem de konforun keyfini bir arada sürebilirsiniz. Daha renkli ve hareketli ayrıntılar içeren evlerde vakit geçirmek de daha keyifli olacak!  Samur Sürpriz yolluklar arasında yer alan turkuaz ve kırmızı protokol halısı da özel mekanlar ve kullanımlar için tercih edilebilir. Samur kaymaz yolluk modelleri gibi Merinos Kaymaz tabanlı halı modellerinde de oldukça renkli ve şık desenler yer alır. Merinos jel taban yolluk kullananlar memnuniyetlerini dile getirmektedir. Eğer siz klasik halılarınızı değiştirmek istemiyorsanız, kaydırmaz jel tabanlardan kullanabilir ve halılarınızın sabitlenmesini sağlayabilirsiniz.


Kaymaz Tabanlı Halı Fiyatları

Sitemizde Merinos Halı ve Samur Halı online satış imkanı mevcuttur. Beğendiğiniz modelin ölçüsünü dilediğiniz boyda verebilir ve halı kullanımında sizde yeni bir boyut yakalayabilirsiniz. Kaydırmaz yolluk fiyatları ölçülerine ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Samur sürpriz yolluk fiyatları ve Merinos Kaymaz tabanlı halı fiyatları hakkında daha detaylı bir bilgi edinmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Evinizde oturduğunuz yerden güvenilir alışverişin keyfini çıkarın..!