Festival Halı

Festival Halı
Festival Halı Modelleri Ve Fiyatları

Festival Halı

Festival Halı, Kaplan grup bünyesinde bulunan ve gruptaki markalar içerisinde marka bilinirliği en yüksek olan firmasıdır. Birçok halı firmasının üretmeye cesaret edemeyeceği modelleri ve desenleri ile tercih edilebilirliğini sürekli artıran firma grubuna yeni markalar katarak büyümeye devam ediyor. Festival halının ürün yelpazesi oldukça geniş. Marka içerisinde 20 den fazla seri 200 den fazla model bulunmaktadır.


Festival Halı Modelleri

Festival halı, iç dekorasyonun en önemli parçalarından biri olan halıların, eskisi gibi evladiyelik olmadığını, değişen alışkanlılar ve beğeniler neticesinde sezonluk olarak değiştirilebildiğinden, üretiminde çeşitliliği ön planda tutuyor. Her sezon yeni modeller ve seriler ile ürün gamını sürekli genişletiyor. Markada, yuvarlak halılardan klasik salon halılarına, oturma odası halılarından mutfak halısı modellerine kadar birçok seri ve model bulunuyor. Ayrıca çoçuklar ve gençler için serileri de mevcut. En kaliteli salon halılarını bulabileceğiniz Festival halı modelleri; Alaturka, Çamlıca, Üsküdar, Neva, Uşak, Kar Tanesi, Yedikule Ve Milas serilerinde bulunuyor. Açık renkli salon halılarından klasik salon halılarına, %100 yün halılardan modern salon halısı modellerine kadar birçok model bulmanız mümkün. Evinizin muhtelif odalarında kullanmak üzere; Time, Didim, Destina, Evva, Platonik, Vizon, Simla Ve Etro serilerine bakabilirsiniz. Tek renkli sade halılardan shaggy halı modellerine, mutfak halısı çeşitlerinden yolluklara, onlarca model içinden seçim yapmanız oldukça kolay bir hal alıyor. Festival halının yoğun olarak üretimini yaptığı bir diğer kategori ise yazlık halı modelleri. Yaz aylarında ve sahil şeritlerinde daha çok tercih edilen ince ama oldukça kaliteli yaz halısı çeşitlerine; Concord, Yazz, Marmaris, Napoli ve Marmaris Plus serilerinden ulaşabilirsiniz. Genç odası halı modellerini içeren bir diğer serisi ise Modern Age. Bu seride ise en kaliteli pop art halı çeşitlerini bulmanız mümkün. Çoçuk odası halıları; Kids ve Gülbeşeker serilerinde yer almaktadır. Bunların dışında Didim, Neva Ve Milas serilerinde ise en çok tercih edilen modellerde kesim hizmeti veren firma müşterilerinin istekleri doğrultusunda her ölçüde halı üretimi de yapmaktadır.


Festival Halı Fiyatları

Festival halı gerçekten inanılmaz bir ürün çeşitliliğine sahip. Seri ve model sayısının çok olması her kesime hitap etmesini sağlıyor. Her bütçeye ve her mobilyaya uyumlu bir model bulmanız mümkün. Aradığınız her fiyata halı bulabileceğiniz festival halı fiyatları ve modellerine online halı satış mağazamız www.halibul.com dan ulaşabilir beğendiğiniz ürün yada ürünleri güvenle sipariş edebilirsiniz.