Cihangir

Cihangir
Festival Halı Cihangir Modelleri Ve Fiyatları

Festival Cihangir Serisi

Festival Cihangir serisi Festival Halı’nın ürün gamına yeni eklenmiştir. Kaliteli salon halısı arayışında olanlar bu serideki modellere hayran kalacak. Sadeliğin, şıklığın ve estetiğin yansıtıldığı, ön planda olduğu halı modelleri ile evlerinizde gerçek şıklığı yaratabilirsiniz. Festival Halı Cihangir serisindeki modellerde sade desenler ve açık renkler ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Klasik halı modellerini modern mobilyalar ile kullanabilir ve özgün, modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Klasik ve şık halı modelleri salonlarınızın havasını değiştirecek. Salonlar evin en özel kullanım alanıdır. Özel yemeklerin yendiği, konukların ağırlandığı mekânları Cihangir serisi ile daha özel hale getirebilirisiniz.


Festival Cihangir Modelleri

Festival Cihangir modelleri son derece şık ve zarif salon halılarından oluşur. Açık renk üzerine kullanılan pembe, lila ve varak renginin mükemmel uyumu estetik bir görünüme neden olmaktadır. Cihangir serisindeki halı modelleri sadece özgün ve şık tasarımları ile değil, eşsiz dokusu ile de göz kamaştırmaktadır. Bu serideki halıların üretimi 10 mm hav yüksekliğinde, metrekarede 1.000.000 ilme sıklığında gerçekleştirilmiştir. Üretiminde akrilik iplik kullanılmıştır. Akrilik iplik halının kullanım ömrünü uzatmakta ve temizliğini daha pratik hale getirmektedir. Bu nedenle açık renk halı temizliği konusunda yaşanan endişeyi azaltabilir. Evde hijyen bayanların son derece önem verdiği, özen gösterdiği konulardan birisidir. Yumuşacık dokusu, üzerinde geçirdiğiniz her anı özel kılacak! Birbirinden şık halı modelleri avangard mobilyalar ile sade mobilyalar ile ya da klasik mobilyalar ile dekor edilebilir. Avangard halı modelleri özellikle salonlarda kullanım için tercih edilir. Festival Halı Cihangir modelleri arasında yer alan halıların bazılarında küçük çiçekli, göz yormayan desenler, klasik motifler ve sade desenler kullanılmıştır. Cihangir modelleri sadelikten gelen şıklığın en güzel örnekleridir. Bu serideki halıları kullandıkça daha çok seveceksiniz! Klasik ve şık halı modeli arayışında olanların, Cihangir modellerini mutlaka incelemeleri önerilir. Ev dekorasyonda kalite, modernlik ve şıklık genel görünüm için oldukça önemli ayrıntılardır. Asıl şıklık da detaylar da ve ayrıntılarda gizlidir. Cihangir modelleri ile evinizin yıldızı halılarınız olsun!


Festival Cihangir Fiyatları

Festival Halı markası oldukça geniş olan ürün gamına Cihangir serisini de eklemiş ve tüketicilerin beğenisini kazanmaya devam etmektedir. Avangard halı fiyatları markaya, halıların üretiminde kullanılan malzemeye göre değişenlik göstermektedir. Son derece şık modellerin yer aldığı Festival Cihangir fiyatları, kaliteleriyle orantılı biçimde belirlenmiştir. Halıların kalite standardı yükseldikçe, fiyat aralığı da yükselecektir. Gözden kaçırılmaması gereken konulardan biri de kaliteli halıların kullanım ömürlerinin daha fazla olduğu ve kullanımı konusunda minimum sıkıntı yaşandığıdır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.