Balance

Balance
Festival Halı Balance Modelleri Ve Fiyatları

Festival salon halıları ve 2018 salon halısı modelleri ile evinizin estetik dokusuna siz de bir dokunuşta bulunmak ister misiniz? Festival Halı Balance serisi içerisinde yer alan saçaklı halılar hem çok modern hem de çok şık! Modern ve şık salon halılarını farklı tarzda dizayn ettiğiniz evlerinizde kullanabilirsiniz. Kaliteli salon halısı arayanların da çok beğeneceği Festival Balance serisi arasındaki çok şık halı modelleri arasında seçim yapmakta kararsız kalacaksınız!

Festival Halı Balance Modelleri

Salon dekorasyonlarının vazgeçilmez eşyalarından birinin halılar olduğu konusunda pek çok kişi aynı düşüncededir. Bu durumda pek çok kişi için “salon halısı nasıl seçilir?” sorusu önem kazanıyor. Salon halısı seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken önceliklerden birisi nasıl bir stil ortaya koymak istediğinizdir. Modern, şık, vintage gibi ev stillerinden hangisini yansıtmak istiyorsanız halı seçimini de bu doğrultuda gerçekleştirebilirsiniz. Eğer modern şık ya da şık bir ev dekoruna sahipseniz Festival Halı Balance modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu seride yer alan saçaklı salon halılarının farklı ölçülerde de üretimi mevcut olduğu için farklı büyüklükteki salonlarınızda ya da arzunuza göre evin salon dışındaki alanlarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Modern klasik halı modelleri hem modern ev eşyalarıyla hem de klasik görünümlü şık mobilyalarla uyum sağlar. Festival Balance modelleri arasında gri, mavi ,gold, kahve gibi renkler yoğun olarak kullanılmıştır. Gold rengi halı modelleri şık ve klasik evlere çok yakışan modeller arasında yer alır. Gold renk halılar ile açık renk mobilyaları bir arada kullanarak uyumlu ve aynı zamanda da estetik bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz. Evde ferah bir etki için bu seride yer alan mavi salon halılarından birini tercih edebilirsiniz.  Eğer evde şık görünüme bir de modern bir etki katmak istiyorsanız Balance serisindeki gri salon halısı modellerinden biri sizin için uygun olacaktır. Festival Balance modelleri estetik görünümleri ve şık detaylarıyla olduğu kadar kaliteli, yumuşacık dokularıyla da pek çok kişinin beğenisini kazanıyor. Akrilik iplik halı modelleri yıllarca kullanıma uygundur. Halı tüylerinde yatma, yapışma ya da keçeleşme gibi olumsuz durumlar görülmez. Hem çok yumuşak hem de uzun ömürlü halılar ile evinizde yıllarca süren bir konfor!

Festival Halı Balance Fiyatları

Yeni salon halısı fiyatları halıların ebatları ile kalitesine, üretim özelliklerine göre farklılık gösterir. Kalitesi göz önünde bulundurulduğunda Festival salon halısı fiyatları ve Festival Halı Balance fiyatları sitemizde oldukça avantajlıdır. Evinize ve bütçenize uygun pek çok farklı halı modeli halıbul’da!

Bu kategoride ürün bulunamadı.