Midyat

Midyat
Bahariye Halı Midyat Modelleri Ve Fiyatları

Klasik modern salon halısı modelleri ve spor halı modelleri için Midyat serisini inceleyebilirsiniz. Bahariye Midyat serisi içerisinde oldukça şık halı modelleri bulunur. Zarafet, şıklığı ve ağırlığı yaşam alanlarınıza taşıyacak olan bu halı modelleri ile ev dekorasyonlarınızı taçlandırabilirsiniz. Bahariye Halı Midyat serisindeki halılar genellikle salon halısı olarak tercih edilse de halıların farklı ebatları bulunduğu için evin dilediğiniz alanında kullanabilirsiniz. 


Bahariye Midyat Modelleri

Bahariye Midyat modelleri son derece şık ve modern bir biçime tasarlanmıştır. Bahariye Halı, ürün gamına yeni ürünler eklemeyi, farklı ihtiyaçlara ve beğenilere hitap etmeyi, modellerini güncel tutmayı hedeflemektedir. Bahariye Halı Midyat modellerinin de seriye yeni eklendiği söylenebilir. Midyat modelleri arasında hem spor hem de klasik halı çeşitlerini bulabilirsiniz. Bu serideki birbirinden şık modeller genellikle salon halısı olarak tercih edilir. Bahariye Midyat modellerinde sarı, turkuaz, mürdüm ve bej renkleri yoğunluklu olarak kullanılmıştır. Son derece ağır bir duruşları olan halı modelleri ile ev dekorasyonunda şıklığı, zarafeti ve hatta gösterişi ön plana çıkarabilirsiniz. Bu modeller ile evinizin yıldızı halılarınız olacak! Bahariye Halı, evinizin tüm yaşam alanlarını düşünmüş ve modellerini geliştirirken de bu özeni göstermiştir. Midyat serisindeki göbekli halı modelleri, evinize klasik bir dokunuş sağlar. Klasik salon halısı sevenlerin çok hoşuna gidecek olan bu modelleri, modern mobilyalarınızla dekor edebilirsiniz. Klasik eşyaların ve aksesuarların ev dekorasyonunda önemli bir yeri vardır ve modası kolay kolay geçeceğe benzememektedir. Midyat serisinde yer alan desenlerinin bir kısmı silinmiş gibi görünen bir tasarıma sahip olan halılar ise son derece modern ve özgün bir görünüme sahiptir. Bu modern halı modellerini hem salonlarınızda hem de oturma odalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özgün ev dekorasyonları ortaya çıkarmak için bu halı modelleri size yardımcı olabilir. Açık renk üzerine modern çizgilerin kullanıldığı halı modelleri ise ortama cool bir hava sağlar. Eviniz sizin için özeldir ve her ayrıntıda sizi yansıtması sizi mutlu eder. Midyat serisindeki halılar ile evleriniz çok daha özel çok daha size özgü!


Bahariye Midyat Fiyatları

Göz kamaştıran tasarımlara sahip olan Bahariye Midyat halıların doksusu da oldukça hoş! Halıların kalitesi fiyatlarını da etkilemektedir. Bahariye Midyat fiyatları da halıların kalitesiyle orantılıdır. Ancak halı alırken uzun süre kullanacağınızı, üzerinde vakit geçireceğinizi, misafir ağırlayacağınızı düşünürseniz, siz de kaliteli bir ürün almak istersiniz. Bahariye Midyat modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bir bilgi edinmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Göster:
Sırala: