İpek Halı

İpek Halı
İpek Halı Modelleri Ve Fiyatları

İpek Halı Serisi

İpek Halı Serisi oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Her geçen gün bir önceki günden daha kaliteli üretim yapmayı amaçlayan marka, çalışan kadrosuna, çevreye ve tüketiciye saygıyı ön planda tutmaktadır. Modellerini geliştirirken tüketicilerin taleplerini ve ihtiyaçlarını ön planda tutmaktadır. Teknolojik imkanları ne kadar ilerlerse ilerlesin bu politikalardan ödün vermeyen firma evlerinize şıklık getirmeyi ve yaşam alanlarınıza özel bir dokunuşta bulunmayı amaçlamaktadır.


İpek Halı Modelleri

İpek Halı modelleri arasında farklı beğenilere ve farklı ev dekorasyonlarına uygun halı çeşitleri bulunmaktadır. İpek Halı’nın tüm serilerinde modern tasarımlar ön plandadır. Evinizin her alanında kullanıma uygun modelleri farklı serilerde bulabilirsiniz. İpek Halı, evlerin farklı alanlarında kullanıma uygun modelleri farklı seriler altında toplamıştır. Pek çok serisi altında modellerini tüketicilerin beğenisine sunan marka, yaşam alanlarınız için özel olarak tasarlanmıştır. Ev dekorasyonunun vazgeçilmez eşyalarından biri de halılardır. Seçimini doğru yaptığınız bir halı modeli ile evinizin atmosferini tamamen değiştirebilirsiniz. İpek Halı modelleri arasında halı beğenmekte kararsız kalabilirsiniz. En şık salon dekorasyonları için İpek Manyas, İpek Kalamış, İpek Bahçesaray, İpek Livera Plus, İpek Burgaz, İpek Saklıköy serilerini tercih edebilirsiniz. Bu halı serilerinde şıklık, estetik ve zarafet ön plandadır. İpek Alaçatı, İpek Lavida ve İpek Cıvıltı serilerindeki halılar yaz halısı olarak kullanılabilir. Rengarenk ve canlı renklerle dizayn edilen halı modellerini de bu seride bulabilirsiniz. Bu serilerde yer alan halı modelleriyle yaşam alanlarınıza renkli bir dokunuşta bulunabilir ve ortamın enerjisini artırabilirsiniz. İpek Destilya, İpek Sarayburnu, İpek Nevra, İpek Livera Ve ipek İskilip serileri ise özgün ve modern halı modellerinden oluşur. Ev dekorasyonunda özgünlük oldukça önemli bir faktördür. Ev dekorasyonunda klasik eşyalardan vazgeçemeyen kişiler ise İpek Buhara, İpek Gediz serilerinde yer alan modelleri inceleyebilirler. Evinizin nasıl göründüğü sizin tarzınızla ve tercihlerinizle yakından ilgilidir. Kendi zevkinize ve mekana uygun halı modellerinden dilediğinizi seçebilir ve yaşam alanlarınıza estetik bir dokunuşta bulunabilirsiniz.


İpek Halı Fiyatları

İpek Halı’nın modelleri gibi fiyatları da farklıdır. Her eve, her beğeniye uygun modellerin yanı sıra her gelir grubuna uygun modeller de tüketicileri memnun etmektedir. İpek Halı fiyatları modellere, halıların üretim biçimine ve kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Uygun fiyatlı ürünlerden yüksek kaliteli ürünlere kadar pek çok ürün İpek Halı’nın bünyesinde bulunur.