Allures

Mavi renklerde halı modelleri, yeşil renk halı modelleri ve modern desen halı çeşitleri İpek Halı Allures serisinde tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Modern renklerin ve modern halı desenlerinin bir arada kullanıldığı halı modellerini evin her alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle modern oturma odası halısı olarak kullanılabilir. İpek halı ölçüleri mevcuttur ve farklı büyüklükteki mekanlarınıza şıklık ile konforu bir arada sunabilmeniz için tasarlanmıştır.

İpek Halı Allures Modelleri

Ev dekorasyonlarında modern halı kullanımının arttığını görüyoruz. Gerçekten de modern tasarım halı modelleri son zamanda dekor edilen evlerde sıklıkla tercih ediliyor. Siz de evinize modern ve aynı zamanda da estetik bir görünüm katmak istiyorsanız İpek Allures halı modellerini mutlaka incelemelisiniz. Evlerinizdeki şıklığı da konforu da sizin kadar düşünen İpek halı yeni modelleri ile de memnuniyetinizi kazanmayı amaçlıyor. İpek Allures modellerinde en çok mavi ve yeşil renklerinin kullanıldığını görüyoruz. İpek mavi halı modelleri ve yeşil renkli halı modelleri ile evinizde ferah, iç açan bir görünüme sahip olabilirsiniz. Mavi halıya ne renk koltuk kullanacağınız ise çok önemlidir. Çünkü halılar ile mobilyalar, eşyalar arasında sağlayacağınız uyumlu ve bütünsel bir şıklığı da beraberinde getirecektir. Mavi renkli halılar ile bej, kahverengi, beyaz, krem rengi koltukları kullanabilirsiniz. Yeşil halıya ne renk koltuk kullanacağını düşünenlere ise gri, sarı, kırık beyaz, kahverengi, bej, turkuaz gibi renkler içeren oturma gruplarını kullanmaları önerilebilir. Bu renklerin her biri evinizde farklı etkiler yaratacak ve farklı enerjileri açığa çıkaracaktır. Evinizin nasıl bir enerjiye sahip olmasını istediğinize karar verdikten sonra gerisi kolay! İpek Allures modelleri modern tasarımlarının yanı sıra yumuşacık ve kaliteli dokularıyla da ilgi görmeyi başarıyor. Modern tarzda halı modellerinin temizliği ve bakımı kolaydır. Uzun soluklu kullanıma uygundur ve özellikle de kullanım önerilerine dikkat ettiğinizde yıllarca ilk günkü formuyla kullanabilirsiniz. İpek halı tüylerinde yatma, yapışma ya da keçeleşme olmaz ve yumuşaklığını her adımda size hissettirir. Eve halı alırken halının rengine, desenlerine olduğu kadar üretim özelliklerine, kullanım ömrüne de dikkat etmelisiniz. Hem kaliteli hem de görselliği ile beğendiğiniz halıları siz de memnuniyetle kullanırsınız.

İpek Halı Allures Fiyatları

Modern halı modelleri fiyatları ve İpek Allures halı fiyatları burada uygun fiyatlarla satılmaktadır. Hem garantili hem de %100 orijinal halı modellerine bütçenize uygun ödeme avantajları ile sahip olmak istemez misiniz? Evinizin her alanında kullanıma uygun renkte, tarzda, ölçüde halı modeline sahip olabilmek için tek yapmanız gereken sitemizden online sipariş oluşturmak! Kaliteli, güvenilir, hızlı ve uygun halı alışverişinin adresi!

Bu kategoride ürün bulunamadı.