Burgaz

Burgaz
İpek Halı Burgaz Modelleri Ve Fiyatları

İpek Burgaz serisi evin farklı alanlarında kullanabileceğiniz modern ve şık halı modellerinden oluşur. Burgaz serisindeki halılar genellikle modern şık salon halısı olarak tercih edilse de siz oturma odası halısı ya da yatak odası halısı olarak kullanabilirsiniz. Değişik ölçüleri mevcut olduğu için farklı ortamlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Salon için halı modelleri satın alırken daha şık ve modern seçimler yapabilirsiniz. Salonlar evlerin en özel zaman geçirilen alanlarından biridir. Bu nedenle de orada rahat, konforlu ve huzurlu hissetmeniz önemlidir. Modern ve şık salon dekorasyonlarında hoşunuza gidecek desen ve renkleri tercih etmelisiniz. Aklınızdan çıkarmamalısınız ki bu sizin yaşam alanınız ve sizin istediğiniz gibi olmalı!

İpek Halı Burgaz Modelleri

İpek Burgaz modelleri pembe, mavi ve krem renklerinin ağırlıklı olarak kullanıldığı halı çeşitlerinden oluşur. Pastel renk halı modelleri yaşadığınız alanlara sade, şık ve aynı zamanda da estetik bir görünüm sağlar. Ev stillerinde sade şıklığın modası hiçbir zaman geçmemektedir. İpek Burgaz halı modellerinde de sade şık ve modern tasarımlar ön plandadır. Bu seride yer alan pembe çiçekli halı modelleri oldukça soft bir görünüme sahiptir. Pembeli halı modellerini yatak odası halısı olarak kullanabilirsiniz. Çiçek desenleri ve pembe rengi ortama romantik bir görünüm ve enerjisi yüksek bir etki sağlar. Bu seride yer alan mavili halı modellerini krem rengi oturma gruplarıyla bir arada kullanarak uyumlu ve aynı zamanda da bütünsel bir görünüm elde edebilirsiniz. İpek Halı Burgaz modelleri açık renklerle ve göz yormayan desenlerle dizayn edilmiştir. Bu halılar renkli aksesuarlarla ve sade oturma gruplarıyla dekor edilebilir. Saçaklı halı olarak imal edilen halılar hem modern hem de klasik bir görünüme sahiptir. Eski zamanlarda kullanılan saçaklı halıların kullanımı günümüzde tekrar yaygınlık göstermeye başlamıştır. Siz de güncel ve modern ev dekorasyonları gerçekleştirmek için Burgaz serisinde yer alan şık modern halı modellerini seçebilirsiniz. Evinizde yaratmak istediğiniz tarza göre eşya ve aksesuar seçimi yaparsanız evde vakit geçirmek sizin için çok daha eğlenceli bir hal alır. Elbette evde konforu ve aidiyet hissini sağlayan en önemli eşyalardan birinin halılar olduğunu unutmamalısınız. İpek Burgaz modelleri ile evde zaman geçirmenin en özel halini yaşamaya hazır olun!

İpek Halı Burgaz Fiyatları

İpek Burgaz halı modelleri şık ve modern tasarımlarıyla olduğu kadar eşsiz dokularıyla da tüketicilerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Bu serideki halıların üretimi akrilik ipliklerle saçaklı olarak gerçekleştirilmiştir. Bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda İpek Burgaz halı fiyatlarının oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Hem uygun fiyatlı hem de özgün model ve renklere sahip halılar ile siz de evleriniz için özel bir tercih yapabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.