Fabiente

İpek Mekik Halı Fabiente serisinde yer alan farklı salon halısı modelleri, vintage tarzı salon halıları ve 2019 salon halı modelleri görenlerin beğenisini kazanmayı başarıyor. İpek Halı Fabiente serisindeki spor klasik halı modellerini sadece salonlarınızda değil, arzunuza ve evinizin de uygunluk durumuna göre farklı odalarda da kullanabilirsiniz. İpek salon halısı renkleri de desenleri de özgün tasarımlardan hoşlananlara hitap ediyor. Eğer siz de evinize özgün bir dokunuşta bulunmak istiyorsanız bu seride yer alan halıları incelemeden karar vermeyin!

İpek Halı Fabiente Modelleri

Evde şık ve göz alan bir dekor gerçekleştirmek isteyen herkesin aklına “salon halısı nasıl olmalıdır?” sorusu gelir. Evin en özel alanlarından biri salonlardır ve genellikle de eve davet edilen misafirler salonda ağırlanır. Salon dekorasyonunda halı seçimini doğru biçimde yaptığınızda son derece trend ve aynı zamanda da çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Hem farklı hem de şık bir dekor hayal edenlerin çok hoşuna gidecek ve ilgisini çekecek son moda halılar ve göz alıcı desenler İpek Halı Fabiente modelleri arasında yer alıyor. İpek Fabiente modelleri hem modern şık hem de klasik tarz evlerde rahatlıkla kullanılabilir. Evinizin stilini belirlemede vintage tarzı halılar ile bir arada kullanacağınız eşyalar belirleyici olacaktır. Saçaklı vintage halı modellerinde genellikle kahverengi, turkuaz ve mor rengi kullanılmıştır. Kahverengi desenli halı modellerini kırık beyaz, bej gibi sade renkler içeren oturma gruplarıyla bir arada kullanırsanız göz yoran bir görünümden uzaklaşmış ve şık, bütünsel bir görünüm elde etmiş olursunuz. Fabiente serisinde yer alan İpek vintage halı modelleri gösterişli tasarımları kadar evde konforu sağlayan özellikleriyle de kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor. İpek halı yeni modellerini uzunca bir müddet ve yüksek memnuniyetle kullanabilirsiniz. Halı tüylerinde keçeleşme ya da yapışma olmaz. Özellikle kullanım önerilerine ve bakım talimatlarına dikkat ettiğinizde kir, leke, toz tutmaz. Evde halı kullanımını hem şıklık hem de konfor için tercih edenlerdenseniz İpek Halı’nın Fabiente serisinde yer verdiği trend halı modelleri tam da size göre! Şıklık ve konfor İpek Halı yeni modellerinde bir araya geldi!

İpek Halı Fabiente Modelleri

Vintage halı modelleri fiyatları ve İpek Fabiente halı fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek çin vakit kaybetmeden sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Tamamı orijinal, faturalı ve garantili halıları siparişinizden hemen sonra özenli bir biçimde paketliyor ve ücretsiz kargo ile adresinize teslim ediyoruz. Arzunuza göre kapıda ödeme halı alabilirsiniz. Bütçenize ve evinize uygun halılar ve fiyatları burada!

Bu kategoride ürün bulunamadı.