Karaf

En modern halı modelleri, 2019 halı modelleri ve evinize uygun salon halılarıİpek Mekik Halı Karaf serisinde bulabilirsiniz. Modern halı renkleri ve modern halı desenlerinin ön planda olduğu ve yoğun olarak kullanıldığı İpek Karaf serisini salonlarınıza modern bir görünüm sağlamak için kullanabileceğiniz gibi evin diğer odalarında da kullanabilirsiniz. Göz yormayan renklerin yoğun olarak kullanıldığı halı modelleri ile evinize hem konfor hem de modern bir esinti sağlayabilirsiniz. İpek Halı modelleri ile evinizde her adımda yenilenen bir şıklığa adım atın!

İpek Halı Karaf Modelleri

Modern halı modelleri 2019 yılında da evlerde beğeni ile kullanılmaya devam edecek gibi görünüyor. Modern halıların eve kattığı atmosfer ve trend görünüm pek çok kişinin beğenisini kazanıyor. Modern halı tarzlarını yine modern detaylar içeren mobilyalarla kullanabilirsiniz. Eğer daha özgün, farklı bir ev stili hayal ediyorsanız modern halıya uygun mobilya olarak klasik modellerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. İpek Karaf halı modelleri oldukça modern tarda dizayn edilmiş detaylar ile ön plana çıkıyor. Modern halı ölçüleri evin her alanına uygundur. İpek salon halısı ölçüleri ve odalar, antreler için kullanıma uygun küçük ebatlı halıları bu seride bulabilirsiniz. İpek Karaf modellerinde bej, yeşil ve sarı gibi sonbahar renklerinin ağırlıklı olarak kullanıldığını söyleyebiliriz. Bej rengi halı modelleri, kullanım avantajlarından dolayı pek çok kişi tarafından beğeni ile tercih edilir. Özellikle “kahverengi koltuğa ne renk halı gider?” diye merak ediyorsanız bej renk halıları kullanmayı tercih edebilirsiniz. İpek Karaf serisindeki bej renkli halılarda kullanılan sarı, tarçın ve yeşil gibi renkler modellere modern bir hareketlilik sağlamıştır. Bu seride yer alan modeller saçaklı halı olarak üretilmiştir. Özellikle salonlarda ve oturma odalarında saçaklı halı kullanımı tercih edilir. Modern görselliği ile ön plana çıkan halıların kullanımı da uzun ömürlüdür. İpek halı kalitesi kullananların beğenisini kazanmayı başarıyor. Özellikle halı tüylerinde yatma, yapışma ve keçeleşme olmaması halı kullanımını son derece konforlu bir hale getiriyor. Evde üzerinde en çok vakit geçirilen eşyalardan biri halılar olduğu için konforlu ve uzun süreli bir kullanıma sahip olması oldukça önemlidir.

İpek Halı Karaf Fiyatları

Modern halı fiyatları 2019 yılında da halıların kalitesine, ebatlarına ve üretim özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Modern halı modelleri ve fiyatları ile İpek Karaf halı fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek için hemen sitemizi inceleyebilirsiniz. Bütçeniz ve eviniz için uygun halıyı bulduğunuzda hemen online sipariş oluşturabilir ya da halıbul müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Göster:
Sırala: