Manyas

Manyas
İpek Halı Manyas Modelleri Ve Fiyatları

İpek Manyas Serisi

İpek Manyas serisi şık, sade ve pastel renklerle dizayn edilmiş halı modellerinden oluşur. Bu serideki halılar genellikle salon halıları olarak kullanılabilir. Ancak maddi durumunuza göre ve tercihinize göre evinizin farklı alanlarında da kullanabilirsiniz. Pembe, krem, bej gibi pastel renkler Manyas serisindeki halılarda ağırlıklı olarak kullanılmıştır. İpek Halı' nın ürün gamına henüz eklenen Manyas serisi evlerinize eklenen Manyas serisi evlerinize estetik ve şık bir dokunuş yapmayı amaçlamaktadır.

İpek Manyas Modelleri

İpek Manyas modelleri içerisinde birbirinden şık desenler ve pastel renkler yer alır. Pastel renk halı modelleri ortama sade bir şıklık ve zarafet katar. Sadeliğin getirdiği şıklıkta geçmişten beri önemini korumaktadır. Ev dekorasyonunda sade tasarımlar sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Modellerini sürekli güncel tutmaya çalışan İpek Halı da Manyas serisiyle yaşam alanlarınızı daha özel hale getirmeyi amaçlamaktadır. Bu seride yer alan çiçek desenli halılar oldukça hoş bir görünüme sahiptir. Kullanıldığı ortamın havasını yumuşatır ve zarif bir görünüme neden olur. Özellikle bayanlar ev dekorasyonunda çiçek kullanmaya, aksesuar ya da eşyalarda çiçek desenine ilgi duyarlar. Zarif desene sahip bu halı modellerini de beğenerek kullanacakları düşünülmektedir. Manyas serisinde önemli bir yer tutan modellerden biri de krem pembe halı modelleridir. Ev dekorasyonunda pembe romantik bir atmosfer sağlar. Ortamın enerjisini yükseltir ve soft bir dokunuş sağlar. Pek çok kişi estetik bir dokunuş için ev dekorunda pembe rengine yer vermeyi tercih eder. Bu serideki pembe halı modelleri de oldukça şıktır. Gerçekten şıklığı ve zarafetin ön plana olduğu halı modellerini kullandıkça daha çok beğeneceksiniz. Saçaklı halı olarak imal edilen modeller klasik ve modern ögeleri aynı anda taşımaktadır. Eskiden kullanımı oldukça yaygın olan saçaklı halılar günümüzde tekrar popülerlik kazanmıştır. Bu serideki açık renk halı modelleri farklı ev dekorlarında farklı şekillerde kullanılabilir. Sade mobilya ya da aksesuarlarla kullanılabileceği gibi, şıklığı ve gösterişi daha çok ortaya çıkarabilecek mobilyalarla da kullanılabilir. Sadece görünümleriyle değil, hoş dokularıyla da dikkat çeken halı modelleri evlerde en şık ve en özel yerleri almayı amaçlıyor. Sizde salon dekorasyonlarınızda şıklığı ve zarafeti vurgulamak, istiyorsanız halı almadan önce İpek Halı Manyas modellerini mutlaka incelemelisiniz. Yuvarlak halı modelleri ve oval halı modelleri de bu seride önemli bir yer tutmaktadır.

İpek Manyas Fiyatları

Şık halı fiyatları gerek farklı markalara, gerek halıların kalitesine göre gerek de üretimde kullanıla malzeme türüne farklılık göstermektedir. Halı sektöründe de halı fiyatlarının artması, kalitelerin yükselmesiyle oranlıdır. Elbette kaliteli halı pahalı olmalı şeklinde bir genelleme yapılması da yanlıştır. İpek Manyas fiyatları mudilleri ile kıyaslandığında uygun bir aralıktadır. İpek Manyas modelleri ve fiyatları hakkında online halı satış sitelerinden daha detaylı bir bilgi alabilirsiniz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.