Bahçesaray

Bahçesaray
İpek Halı Bahçesaray Modelleri Ve Fiyatları

İpek Bahçesaray Serisi

İpek Halı Bahçesaray serisi, farklı desen ve çeşitte halı modellerini içerir. İpek Halı’nın ürün gamına yeni eklenen Bahçesaray serisinde pastel renkler ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Hem spor hem de şık halı modelleri evlerinize estetik bir dokunuşta bulunmak için tasarlanmıştır. Son zamanlarda eşyalarda ve aksesuarlarda kullanılan pastel renkler ilgi daha çok ilgiyi görmeye başlamıştır. Siz de ev dekorasyonunuzda soft ögeleri ön plana çıkarmak istiyorsanız bu serideki halıları tercih edebilirsiniz.


İpek Bahçesaray Modelleri

İpek Bahçesarasy modelleri sade, şık ve özgün halı çeşitlerinden oluşur. Gri, mürdüm ve beyaz gibi renklerin bu modellerde ağırlıklı olarak kullanıldığını görmekteyiz. Desenler genellikle beyaz ya da açık renk zemin üzerine dizayn edilmiştir. Çiçekli ve göbekli halı modelleri salonlarda kullanım için oldukça ideal bir seçim olacaktır. Bu modellerin sade ya da daha az hareket içeren mobilya ve oturma gruplarıyla eşleştirilmesi önerilir. Desen içeren halıları yine desen içeren eşyalarla kullandığınızda ortamın karışık bir biçimde görünmesine neden olabilirsiniz. Ev dekorasyonunda basit birkaç ayrıntıya dikkat ederek siz de herkesin hayran kalacağı evlere sahip olabilirsiniz. Bu seride yer alan krem mürdüm rengi halı modelleri de son derece zarif bir görünüme sahiptir. Bu modellerde krem rengi daha ağırlıklı olarak kullanıldığında siz de dekorasyonunuzu tamamlarken mürdüm renginde aksesuarlar seçebilir ve uyum sağlayabilirsiniz. İpek Bahçesaray modellerinde göz yorucu desenler kullanılmamıştır. Bu halılar kullanıldığı ortama estetik ve özgün bir dokunuş sağlar. Açık renk halıların farklı kullanım avantajları vardır. Bahçesaray halılarında açık renk halı temizliği konusunda endişe yaşamanıza da gerek yoktur. Bu halıların üretiminde akrilik iplik kullanılmıştır ve anında doğru müdahale ile halılarınızın formunu ve ilk günkü halini koruyabilirsiniz. Sadece şıklıklarıyla değil dokuları sebebiyle de tercih edileceğe benzeyen modellerin üretimi metrekarede 770.000 ilme ucu sıklığında 12mm hav yüksekliğinde %100 triko akrilik ipliklerle gerçekleştirilmiştir. Siz de modern salon halıları ile güncel ve ilgi çeken, görselliğe hitap eden dekorasyonlara imzanızı atabilirsiniz.


İpek Bahçesaray Fiyatları

İpek Bahçesaray fiyatları benzer halı fiyatlarıyla ve modelleriyle karşılaştırıldığında avantajlıdır. Modern halı fiyatlarının farklı değişkenlere göre belirlendiğini bilmekteyiz. Halı satın alırken elbette modelinin hoşunuza gitmesi kadar fiyatının da gelir durumunuza uygun olması gerekir. İpek Halı Bahçesaray fiyatlarıyla hem bütçenize büyük zararlar vermez hem de evinize şık bir dokunuşta bulunabilirsiniz. İpek Bahçesaray modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz sitemizi hemen ziyaret edebilirsiniz.

Göster:
Sırala:

Ipek Halı Bahçesaray 0611 Krem Mürdüm

Metrekarede 770.000 İlme Ucu Sıklığında 12mm Hav Yüksekliğinde %100 Yün Tuşeli Triko Akrilik İpl..

169,90TL Vergiler Hariç: 169,90TL

Ipek Halı Bahçesaray 0613 Mavi Mürdüm

İpek Halı Bahçesaray 0613 Mavi Mürdüm Ürün Markası: İpek Ürün Adı: İpek Halı Bahçesaray 0613 Mavi ..

169,90TL Vergiler Hariç: 169,90TL

Ipek Halı Bahçesaray 0615 Mürdüm Krem

İpek Halı Bahçesaray 0615 Mürdüm Krem Ürün Markası: İpek Ürün Adı: İpek Halı Bahçesaray 0615 M..

169,90TL Vergiler Hariç: 169,90TL

Ipek Halı Bahçesaray 0620 Krem Mavi Mürdüm

Metrekarede 770.000 İlme Ucu Sıklığında 12mm Hav Yüksekliğinde %100 Yün Tuşeli Triko Akrilik İ..

169,90TL Vergiler Hariç: 169,90TL

Ipek Halı Bahçesaray 0622 Mürdüm Krem

Metrekarede 770.000 İlme Ucu Sıklığında 12mm Hav Yüksekliğinde %100 Yün Tuşeli Triko Akrilik İ..

169,90TL Vergiler Hariç: 169,90TL

Ipek Halı Bahçesaray 0623 Krem Mürdüm

Metrekarede 770.000 İlme Ucu Sıklığında 12mm Hav Yüksekliğinde %100 Yün Tuşeli Triko Akrilik İ..

169,90TL Vergiler Hariç: 169,90TL