Destilya

Destilya
İpek Halı Destilya Modelleri Ve Fiyatları

İpek Destilya Serisi

İpek Destilya serisi içerisinde renkli halı modelleri ön plandadır. Cıvıl cıvıl renkler ve göz kamaştıran desenler ile evlerinize canlılık katabilir ve hem de ortamın enerjisini yükseltebilirsiniz. Klasik desenlerden ve koyu renklerden, soluk renklerden sıkıldıysanız, bu halılar tam size göre! Bu serideki halılar ile ev dekorasyonlarınız çok daha eğlenceli, renkli ve modern bir görünümde olacak. Renklerin insanlar üzerinde etkileri olduğu gibi evlerin atmosferini etkileme konusunda da önemli rolleri vardır.


İpek Destilya Modelleri

Rengarenk halı modelleri arıyorsanız, İpek Destilya modellerini çok beğeneceksiniz. Bu serideki halıları zevkinize ve evinizin durumuna göre salonlarınızda, genç odalarında, oturma odalarında ya da antrelerde kullanabilirsiniz. Eskiden halı deyince akıllara klasik desenler, koyu renkler gelirdir. Ancak günümüzde halı üreticileri zamanın değişen trendlerine göre modellerini tasarlamaktadır. Modern zamanda halılar sadece ısı ve ses yalıtımı amacıyla kullanılan eşyalar olmaktan çıkmıştır. Halılar günümüzde ev dekorasyonlarının birleştirici ve bütünleştirici eşyalarından biridir. Pek çok farklı halı firmasının birbirinden farklı tasarımları da tüketicilere pek çok alternatif sunmaktadır. İpek Halı da modelleri ile tüketicilerin memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktadır. Destilya serisinde de klasik halı renklerinin yerine canlı renklere ve modern desenlere yer verilmiştir.  Eğlenceli, rengarenk halı tasarımları ortama sıcacık samimi bir hava katar. İpek Halı Destilya modelleri özgün tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Bu serideki halıları gençlerin de çok beğeneceği düşünülmektedir. Destilya halıları dilediğiniz tarzda mobilya ve aksesuarlarınızla kullanabilirsiniz. Evler, en sık vakit geçirdiğimiz yaşam alanlarıdır. Bu nedenle de evimizde kendimizi dinlenmiş, rahatlamış ve streslerden arınmış hissetmek isteriz. Bu şekilde hissetmemizde ise seçilen eşyaların, kullanılan renklerin oldukça önemli bir rolü vardır. Siz de yaşam alanlarınızın enerjisini yükseltmek ve ev dekorasyonunuza biraz eğlence katmak için renkli halıları tercih edebilirsiniz. Destilya modelleri arasında daha sade halı modelleri de yer almaktadır. Siz birbiriden farklı halı modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.


İpek Destilya Fiyatları

Renkli halı fiyatları değişkenlik gösterse de İpek Destilya fiyatlarının benzer halılara göre daha uygun olduğu söylenebilir. Metrekarede 540.000 ilme ucu sıklığında 13mm hav yüksekliğinde %100 akrilik ipliklerle imal edilen halıların hem dokuları hem de tasarımları tüketicileri memnun edecek! İpek Destilya halıları ve daha pek çok halı çeşidini sitemizde bulabilirsiniz. Halı almanın en kolay, en güvenilir ve en avantajlı yolu halıbul’da..! Üstelik siparişini vereceğiniz tüm ürünlerde ücretsiz hızlı kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.