Açelya

Açelya
Atlantik Halı Açelya Modelleri Ve Fiyatları

Atlantik Halı Açelya Modelleri Ve Fiyatları
Bu serideki halı modelleri genellikle oturma odası halıları olarak tercih edilir. Ancak farklı ebatları da mevcut olan halıları, evinizin dilediğiniz alanında kullanabilirsiniz. Hem modern hem de özgün desenlere sahip halılarla yaşam alanlarınıza şık bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Atlantik Halı, modellerini yaşam alanlarınız için özel olarak özenle tasarlamaktadır. Birbirinden şık halıların üretiminde ise kaliteyi ön planda tutmaktadır. Siz de hem şık hem de kaliteli halı modelleriyle daha özel görünen ve sizi daha çok yansıtan evlere sahip olabilirsiniz.


Atlantik Açelya Modelleri

Atlantik Açelya modelleri arasında farklı desende, farklı renkte halılar yer alır. Açelya serisinde evin farklı alanlarında kullanıma uygun farklı modelde halılar bulunur. Bir evi dekor ederken tamamlayıcı ve bütünleyici rolü olan eşyalardan biri de halılardır. Halı kullanılmayan bir evde bir şeylerin eksik olduğu hissine kapılırız. Çünkü halılar eve sıcak ve samimi bir atmosfer sağlar. Özellikle de rengi ve deseni ile seçimi doğru bir biçimde yapılan halılar evin atmosferini tamamen değiştirir. Bir evin daha gösterişli, sade, ferah ya da samimi görünmesini sağlayan eşyalardan biridir halılar. Açelya serisindeki kare desenli halı modelleri ve yuvarlak desenli halı modelleri ortama spor, modern ve cool bir görünüm sağlar. Spor halı modellerini ve patchwork halıları yine spor mobilyalarla ya da sade mobilyalarla kullanabilirsiniz. Açelya modellerinde yer alan renkli halılar, ortamın enerjisini yükseltir ve hoş bir ambiyans sağlar. Bu serideki çiçekli halı modelleri de müşteriler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Çiçekli halılar ortamın havasını yumuşatır ve romantik, duygusal bir atmosfer sağlar. Çiçekli halıların ortama yumuşak bir dokunuşta bulunması, bu halıların genellikle yatak odalarında kullanımının tercih edilmesinde etkilidir. Atlantik Açelya halıları şık, modern ve özgün tasarımlarının yanı sıra eşsiz dokularıyla da dikkat çekmektedir. Açelya modellerinin üretimi 11 mm hav yüksekliğinde yün tuşeli özel akrilik ipliklerden ve Atlantik Halı kalitesinde gerçekleştirilmiştir.


Atlantik Açelya Fiyatları

Atlantik Açelya fiyatları da tıpkı modelleri gibi müşterilerin memnuniyetini kazanmaya yönelik olarak belirlenmiştir. Halı satın alırken modelinin hoşunuza gitmesi kadar fiyat aralığının da gelir durumunuza uygun olması ve sizi zor durumda bırakmaması gerekir. Hem modelleriyle hem de fiyatlarıyla içinize sinerek satın alacağınız halılardan birini seçebilir ve evlerinize farklı bir dokunuşta bulunabilirsiniz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.