Elitra

Elitra
Atlantik Halı Elitra Modelleri Ve Fiyatları

Modern salon halısı modelleri ve klasik modern halı modellerinin bir arada bulunduğu Atlantik Halı Elitra serisi görenlerin beğenisini kazanırken Atlantik halı kullananları da memnun etmeyi başarıyor. Saçaklı salon halılarını kullananlar çok memnun! Yeni salon halısı modelleri hem modern hem de klasik tarzdaki evlerde uyumlu bir biçimde kullanılabilir. Atlantik halı ölçüleri mevcut olduğu için sadece salonlarda değil, evin farklı odalarında da kullanabilirsiniz. Atlantik Elitra serisi ile modern ya da modern şık ev dekorasyonlarını tamamlamak sandığınızdan daha kolay!

Atlantik Halı Elitra Modelleri

Salon dekorasyonunda halı seçimi oldukça önemlidir. Özellikle eşyalarınıza ve ortaya çıkarmak istediğiniz stile uygun bir halı seçimi yaptığınızda uyumlu, şık ve estetik bir görünümü ön plana çıkarabilirsiniz. Eğer modern ve aynı zamanda da klasik şık bir tarzı ön plana çıkarmak istiyorsanız Atlantik Halı Elitra modelleri tam size göre! Bu seride yer alan son moda halı modelleri salonlar başta olmak üzere evin farklı odalarında kullanım için tercih edilebilir. Atlantik Elitra modellerindeki modern şık halılarda mavi, gri ve bakır rengi ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Gri renkte halı modelleri ile mavi renkte halı modelleri kullanıldığı ortama modern bir görünüm sağlar. Modern renkli halı modelleri ile açık renk tonlarında mobilyalar kullanırsanız daha ferah bir etki elde edebilirsiniz. Özellikle koltuklara uygun halı kullanımı ortama şık ve bütünsel bir görünüm sağlar. Elitra serisinde yer alan ve beğeni kazanan modeller arasında bakır renk halılar yer alır. Bakır rengi halı modelleri krem rengi, kahverengi ve vizon rengi eşyalarla kullanılabilir. Modern klasik halı modelleri saçaklı olarak üretilmiştir. En önemlisi de üretim özellikleriyle de kullananları memnun ediyor. Akrilik iplik halı modelleri tüy toplamaz ve kullanımı oldukça konforludur. Üstelik akrilik halı temizliği pratik olması da hanımları memnun eden özellikleri arasında yer alıyor. Eviniz sizin en özel alanlarınızdan birisidir ve beğenerek dekor ettiğiniz bir evde zaman geçirmek size daha fazla keyif verir. Eve şıklık ve konforu bir arada sağlamak aslında düşündüğünüzden bile saha kolay!

Atlantik Halı Elitra Fiyatları

Salon halısı modelleri fiyatları ve Atlantik Elitra halı fiyatları sitemizde uygun ödeme koşulları ile müşterilerimize sunulmaktadır. Farklı halı modelleri ile fiyatlarını sizin için bir araya topladık! Zaman kaybetmeden, yorulmadan evinizin konforunda istediğiniz ürünü bulmak için hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan ve halıbul instagram sayfamızdan da bizi takip edebilirsiniz. Güvenilir, kolay ve keyifli bir alışveriş fırsatını kaçırmayın!


Bu kategoride ürün bulunamadı.