Ruby

Ruby
Atlantik Halı Ruby Modelleri Ve Fiyatları

Modern şık halı modellerinin yer aldığı Atlantik Halı Ruby serisi görenlerin beğenisini kazanıyor. Atlantik Ruby serisi yeni çıkan halı modellerinde modern ve şık detayların bir arada kullanımı oldukça hoş bir görselliği de beraberinde getiriyor. Bu seride yer alan modern ve şık halı modellerini evinizin en özel alanlarından biri olan salonlar başta olmak üzere oturma odalarında ya da yatak odalarında kullanmak için tercih edebilirsiniz. Bu serideki saçaklı halıların farklı ebatlarda üretimi de mevcuttur.

Atlantik Halı Ruby Modelleri

Modern salon dekorasyonlarının belirleyici role sahip olan eşyalarından biri halılardır. Modern desenlerin ve modern renklerin ön planda olduğu halı modelleri ile siz de trend görünen evlere sahip olabilirsiniz. Atlantik Halı Ruby modelleri modern ev dekorasyonları gerçekleştirmek isteyenlerin yardımcı oluyor. Son moda salon halıları hem çok modern hem de çok şık tasarıma sahip! Özellikle son dönem trendlerinde modern ile şık ayrıntıların bir arada kullanılması dikkat çekiyor. Atlantik Ruby halıların farklı ebatlarda da üretimi mevcut olduğu için evinizin dilediğiniz alanında kullanabilirsiniz. Bu serideki halılarda yoğun olarak kullanılan renkler gri, bej ve laciverttir. Özellikle gri renkteki halılar ve grili mavili halılar açık renkteki pek çok mobilya ile uyum sağlar. Açık renk ev eşyaları evin olduğundan daha geniş ve ferah görünmesinde etkili olabilir. Evinizi dekor ederken sadece birkaç küçük ipucu ile evinizin hayal ettiğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Elbette hayalinizi gerçekleştirirken halı seçiminin oldukça önemli bir yere sahip olduğu doğrudur. Atlantik halı yeni modellerinin renkleri ve desenleri kadar uzun süreli kullanıma uygun üretim özellikleri de kullanıcıları memnun ediyor. Bu serideki saçaklı halı modellerinin üretiminde %100 akrilik iplikler kullanılmıştır. Akrilik iplik halıların kullanımı daha uzun ömürlü, aşınmalara karşı dayanıklılığı yüksektir. Üstelik akrilik ipliklerle üretilen halıların temizliği de son derece pratik ve kolaydır. Evde halı kullanımını konforlu hale getirmek aslında çok kolay! Kullanışlı halı modelleri ile evinizde şık bir görünüm sağlarken aynı zamanda konfora ayaklarınızı uzatabilirsiniz.

Atlantik Halı Ruby Fiyatları

Atlantik Ruby halı fiyatları belirlenirken halıların üretim özellikleri, kullanılan malzeme ve halıların ebatları göz önünde bulundurulmuştur. Halıların yumuşacık ve kaliteli dokuları göz önünde bulundurulduğunda fiyatlarının uygun olduğunu söylemek mümkündür. Eğer modern halı modelleri fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız sitemizi inceleyebilir ya da Halıbul telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Fırsatlarla ve kolaylıklarla dolu güvenilir bir alışveriş sizleri bekliyor!


Bu kategoride ürün bulunamadı.