Gülbahçe

Gülbahçe
Padişah Halı Gülbahçe Modelleri Ve Fiyatları

Padişah Gülbahçe Serisi

Padişah Gülbahçe serisi içerisinde Padişah Halı’nın ürün yelpazesine yeni eklenen halı modelleri yer alır. Salon halısı modelleri evlerinize şıklık ve estetik bir görünüm katmayı amaçlamaktadır. Padişah Halı, yenlikçi yapısı ve kaliteden ödün vermeyen üretim özellikleriyle yaşam alanlarınızı daha özel bir hale getirmeyi hedeflemektedir. Gerçekten de ev dekorasyonlarında, özellikle de salon dekorasyonlarında halı kullanımının oldukça önemli ve tamamlayıcı bir rolü vardır. Padişah Halı Gülbahçe serisindeki yeni halı modelleri ile siz de trend görünen evlerin dekorasyonunu gerçekleştirebilirsiniz.


Padişah Gülbahçe Modelleri

Padişah Gülbahçe modelleri açık renklerle ve şık desenlerle tasarlanmıştır. Şık salon halıları hem sade mobilyalarla ve modern aksesuarlarla birlikte kullanıldığında oldukça hoş bir görünüme neden olur. Herkes şıklığın, estetiğin ve zarafetin ön planda olduğu evlerde oturmayı, vakit geçirmeyi ister. Padişah Halı Gülbahçe en şık halı modelleri yaşam alanlarınıza özel olarak tasarlanmıştır. Açık renk salon halıları ortamın olduğundan daha geniş ve ferah görünmesinde etkili olduğu gibi, sade ve şık bir dokunuşta da bulunur. Bu serideki halılar saçaklı salon halısı olarak imal edilmiştir. Saçaklı halıların, son zamanların ev dekorasyonlarında sıklıkla kullanıldığını görüyoruz. Hem şık hem de trend bir görünüme yol açan saçaklı halılar modern ev eşyalarıyla birlikte kullanıldığında oldukça özgün bir görünüme neden olur. Siz de en özel vakitlerinizi geçirdiğiniz, özel davet ve yemeklerinizi verdiğiniz salonlarınızın daha özel görünmesini istiyorsanız, halı satın almadan önce Gülbahçe serisinde yer alan son moda halı modellerini mutlaka incelemelisiniz.  Kadifemsi dokusuyla konforu da evlerinize taşıyacak olan kaliteli halı modelleri uzun süreli ve günlük kullanıma uygun özelliktedir. Kaliteli halılar uzun süreli kullanıma imkan sağladığı için pek çok kişi tarafından tercih edilir. Eğer siz de kaliteli bir şıklığı evinizde yaşamak ve kendinizi özel hissetmek istiyorsanız, Padişah Halı Gülbahçe modelleri tam size göre!


Padişah Gülbahçe Fiyatları

Salon halısı fiyatları çeşitli değişkenlere göre belirlenmektedir. Halı fiyatlarını belirleyen faktörler arasında ilme ucu sıklığı, halı üretiminde kullanılan iplik türü gibi üretim özellikleri gösterilebilir. Padişah Gülbahçe fiyatları da halıların üretim özellikleriyle orantılıdır. Halı satın alırken tüketiciler pek çok faktörü aynı anda değerlendirir.  Halının modeli, doksu gibi fiyatı da oldukça önemlidir. Hem kaliteli, hem uygun fiyatlı hem de şık halı modellerini bulmak her zaman kolay olmayabilir. Hem bütçenize hem de evinize uygun halıları bulmak, kıyaslamalarda bulunmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.