Doğuş Peluş

Doğuş Peluş
Doğuş Peluş Halı Ve Post Modelleri Ve Fiyatları

Doğuş Peluş Halı, 2008 yılı itibari ile halı sektörüne makinede yıkanabilir özelliğe sahip halılar ile giriş yaparak fark yaratmayı başarmıştır. Dekoratif halı modelleri ile pek çok kişinin evinde yer almayı başaran Doğuş Peluş Halı hem tasarımlarıyla hem de kullanışlı halı özellikleriyle beğenileri toplamaya devam ediyor. Kendisini sürekli yenilemeye, geliştirmeye ve ileri taşımaya çalışan marka, tüketicilerin takdirini kazanmayı amaçlıyor. Etik çalışma koşullarına dikkat eden ve üretimini bu şekilde gerçekleştiren Doğuş Peluş Halı yeni modellerini piyasaya sunmaya devam ediyor.


Doğuş Peluş halı modelleri hem görselliğe hitap eden desenleri ve renkleriyle hem de evde halı kullanımını kolay ev konforlu hale getiren üretim özellikleriyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Kaymaz tabanlı halı modellerinin en önemli ve en çok beğeni toplayan özelliği çamaşır makinesinde yıkanabiliyor olmasıdır. Makinede yıkanabilir halı modellerinin bakımı da temizliği de oldukça kolay! Üstelik kaymaz alt taban yıkama garantilidir. Doğuş Peluş Halı modellerini uygun ısıda yıkama yaparsanız ve kullanım talimatlarını dikkate alırsanız uzun yıllar memnuniyetle kullanamaya devam edebilirsiniz. Evde halı kullanımını konforlu hale getirmek sizin elinizde! Halıların kaymaz alt tabanı farklı türdeki zeminler üzerinde rahatlıkla kullanılabilir. Evde halı kaymasının neden olduğu ev kazalarının ve dağınık görünümün üstesinden gelmenin en şık alternatifi Doğuş Peluş halı modellerinde sizleri bekliyor! Modeller arasında farklı evlere ve farklı beğenilere uygun pek çok ürün yer alıyor. Çocuk ve genç odası dekorasyonlarını tamamlamak için uygun halı modelleri arıyorsanız Doğuş Peluş Halı Kids serisi ile Doğuş Peluş Halı Çocuk Ve Genç serisini inceleyebilirsiniz. En renkli, eğlenceli ve öğretici oyun halıları bu serilerde! Eğer özgün ve şık bir mutfak halısı arıyorsanız Doğuş Peluş Halı Kids serisinde yer alan modelleri çok beğeneceğinizden hiç şüphe yok! Gerçekten de farklı, şık ve ilgi çekici mutfak halıları arasından seçim yapmakta kararsız kalacaksınız! Evinizde sıcak bir atmosfer elde etmek istiyorsanız Doğuş Peluş Halı Tavşan Tüyü post modelleri ile post halı modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Post halıların modası uzun bir zaman geçmeyecek gibi görünüyor. 3D Pano halılar da Doğuş Peluş halının en sık tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Evin farklı odalarında kullanarak renklilik ve modern bir görünüm elde edeceğiniz modelleri de Doğuş Peluş Halı Oslo Kilim serisi, Andorra serisi, Milano serisi ve tay tüyü halı serisinde bulabilirsiniz. Doğuş Peluş halı serileri ile evin her alanında şıklık, her alanında kendini yeniden hissettiren bir konfor!


Doğuş Peluş Halı fiyatları halıların ebatlarına göre farklılık göstermektedir. Evinize ve bütçenize uygun halıyı bulmak için uzun uzun aramalar yapmanıza, yorulmanıza, vakit kaybetmenize gerek yok! Sitemizde modelini beğendiğiniz halının siparişini vererek hemen satın alabilirsiniz. Ücretsiz kargo ve hızlı teslimat ile adrese teslim!