Çocuk Ve Genç Odası

Çocuk Ve Genç Odası
Doğuş Peluş Çocuk Ve Genç Odası Halı Modelleri Ve Fiyatları

Antialerjik çocukhalısı modelleri, çocuk odası halı modelleri ve genç odası için halı modelleri de ev dekorasyonunun önemli bir parçasıdır. Doğuş Peluş Halı Çocuk Ve Genç serisi içerisinde taraftarlı halılar, denizci halı modelleri, arabalı halı modelleri önemli bir yer tutar. Bu serideki kaymaz halılar canlı renkleri ve ilgi çeken desenleri ile tam da gençlerin ve çocukların ilgisini çekecek özellikte! Genç halıları ve çocuk halıları sadece görselliğe hitap eden renkli halı tasarımlarıyla değil, kullanışlı halı özellikleriyle de satın alınıyor ve pek çok kişi tarafından kullanılıyor. Doğuş Peluş Halı, çocuk ve genç odalarındaki şıklık ve konfordan vazgeçmedi ! Doğuş Peluş Halı ile evinizin her yeri olduğu gibi çocuk ve genç odaları da daha şık görünecek ve daha konforlu olacak!

Doğuş Peluş Çocuk Ve Genç Halı Modelleri

Hem çocuklar hem de gençler kendilerine ait olan odalarında rahat zaman geçirmek ve özgür hissetmek isterler. İşte bu nedenle onlar kendi başlarına özel vakit geçirebilecekleri odalar dekor etmek önemlidir. Çocuk ve genç odası dekorasyonlarında onların beğenilerine yönelik ve ilgilerini çekecek eşyalar kullanmak ise yapılması yerine getirilmesi gereken bir başka tavsiyedir. Çocuk ve genç odası dekorasyonlarına şıklık ve renklilik katacak genç odası halı modelleri 2017 çeşitlerini Doğuş Peluş Halı Çocuk ve Genç modelleri arasında bulabilirsiniz. Bu ürünler arasında yer alan ve gençler tarafından en sık tercih edilen halılardan bazıları Galatasaray halısı, Beşiktaş taraftar halı modeli ve Fenerbahçe halısıdır. Taraftar halı modelleri, gençlerin çok ilgisini çekiyor ve sıklıkla da tercih ediliyor. Artık taraftarı olduğunuz takımın renklerini her an odanızda görebilir ve neşelenebilirsiniz. Taraftar halı çeşitlerinden başka arabalı halı modelleri de çocuk ve genç halıları arasında sıklıkla tercih ediliyor. Arabalı halıları hem çocuk odası dekorasyonlarında hem de genç odası dekorasyonlarına renklilik katmak için kullanabilirsiniz. Doğuş Peluş Halı Çocuk ve Genç Grubunda yer alan paris desenli halı modeli ise gençlerin en gözde modellerinden biri! Bu seride yer alan halılar kaymaz tabana sahiptir ve kaymaz alt tabanlı halılar yıkamaya karşı garantilidir. Suni deri olan halı tabanında koku olmaz ve dökülme gibi olumsuz durumlar yaşanmaz. Bunun yanı sıra antialerjik ve antibakteriyel özellikle üretilmiştir. Tozuma yapmaz, hav bırakmaz ve kir, leke tutmaz çocuk halıları hem çok konforlu! Çamaşır makinesinde 30 dereceye kadar yıkanabilir.  Trend çocuk halıları çok kullanışlı!

Doğuş Peluş Halı Çocuk Ve Genç Halı Fiyatları

Çocuk halısı fiyatları ve genç odası halı fiyatları tüm halı modellerinde olduğu gibi halıların ebatlarına göre farklılık göstermektedir. Tüm üretim özellikleri göz önünde bulundurulduğunda Doğuş Peluş Çocuk Ve Genç Odası Halı fiyatları avantajlıdır. Genç odası halısı satın almak ise çok kolay ve hiç zamanınızı almayacak! Sadece online halı satış mağazamızdan sipariş vererek ya da bizimle iletişime geçerek bu birbirinden renkli, birbirinden trend modellerden birine sahip olabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.