3D Pano Halılar

3D Pano Halılar
Doğuş Peluş 3D Pano Halı Modelleri Ve Fiyatları

3 boyutlu halı tasarımı ve 3D Halı da denen 3 boyutlu halı modelleri, 3d halı ilginç desenleri ile ev dekorasyonlarınıza farklılık katmaya ne dersiniz? 3 boyutlu halılar, en yeni genç odası halıları ve 3D bebek odası halıları canlı renkleri ve özel tasarımlarıyla evlerinizde göz alıcı ve çarpıcı bir şıklık katıyor! Doğuş Peluş Halı Pano serisi içerisinde 3d halı modellerine yer verilmiştir. Bu seride yer alan tasarım halıları evin salonlarında, yatak odalarında, oturma odalarında ya da genç odalarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. 3 boyutlu halı kullananlar çok memnun! Siz de alışılagelmiş halı modellerinden farklı halı tasarımlarına evinizde yer açmak istiyorsanız, bu seride yer alan ve her biri birbirinden farklı ve göz alıcı modellerden birini tercih edebilirsiniz.

Doğuş Peluş Halı 3D Pano Modelleri

3D halı markaları arasında yer alan Doğuş Peluş Halı Pano halı modelleri ile tüketicilerin beğenisini kazanmayı ve pek çok kişinin de evlerindeki en güzel yerleri almayı başarmıştır. Özellikle son dönemlerde ev dekorlarına gösterilen özenin artmasıyla halı markalarının da halı tasarımlarında alternatifleri farklılaştırıldığını görüyoruz. Doğuş Peluş Halı 3D Pano modelleri de evlerinde değişim arayanların çok hoşuna gidecek! Doğuş Peluş Halı 3 boyutlu halı desenleri, görenlerin aklından çıkmıyor! 3D Pano halı modelleri arasında 3 boyutlu bebek halıları sıklıkla tercih edilen modellerden biri! Capcanlı renklerin ve orijinal desenlerin kullanıldığı 3d bebek halıları, çocuk odalarına çok daha farklı bir ambiyans sağlıyor. Siz bu modellerden birini tercih edebilir ve çocuğunuza özel bir alan yaratabilirsiniz. 3d halı kumsal modelleri, 3 boyutlu taş desenli halı modelleri Doğuş Peluş Halı Pano modellerinin en sık tercih edilen ürünleri arasında! Son ev dekorasyon trendlerinde 3d li halılar çok moda! En son çıkan halı modelleri arasında yer alan 3D halıları evinizde kullanacaksanız, göz yoran bir görünümden uzak durmak için daha sade görünen mobilyalarla bir arada kullanmanız önerilir. Sade renklerle tasarlanan ve sade detaylar içeren mobilyalarla 3 boyutlu halı modellerini bir arada kullanırsanız, halınızı ön plana çıkarmış olursunuz. Doğuş Peluş Halı 3d halı tasarımları aynı zamanda çok kullanışlı! Kaymaz alt tabana sahip olan ürünler, farklı yapıdaki zeminler üzerinde sabit kalır ve kayma, toparlanma yapmaz. Antialerjik 3d halı modelleri kir, leke ve toz tutmaz. Tozuma yapmaz ve hav bırakmaz. Bu ürünler hem çok farklı hem de çok kullanışlı!

Doğuş Peluş Halı 3D Pano Fiyatları

3 boyutlu halı fiyatları da normal halı fiyatları gibi halıların mevcut ölçülerine göre farklılık göstermektedir. Elbette 3d halı fiyatlarının belirlenmesinde halıların kaliteli ve kullanışlı üretim özellikleri de önemlidir. “3 boyutlu halı nerede satılır?” diye merak etmenize gerek yok! 3 boyutlu halı almak ve 3 boyutlu halı online satış imkanından yararlanmak için sitemizden sipariş vereceğiniz gibi bizimle iletişime de geçebilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.