Andorra

Andorra

Özel kesim halılar, farklı halılar ve özel tasarım halı modellerinin yer aldığı Doğuş Peluş Halı Andorra serisi ile evleriniz çok daha şık ve çok daha özgün görünecek! Farklı kesim halıları evin her alanında kullanmak için tercih edebilirsiniz. Kaymaz tabanlı yıkanabilir halıların görselliği kadar kullanımı da sıklıkla tercih edilmesinde önemli bir rol oynuyor. Doğuş Peluş Andorra serisinde yer alan en farklı halı modelleri ile evinize hem konforu hem de şıklığı getirebilirsiniz. Yeni moda halı modelleri ile herkesin gözü sizin evinizde kalacak! Evde şıklığı ve konforu önemseyenlerin tercihi Andorra serisi!


Halılar, evde sadece rahat bir alan sağlamak için kullanılmaz. Zeminde yumuşaklık sağlayan, ısı ve yalıtım için de vazgeçilmez olan eşyalardan birinin halılar olduğunu söylemek yanlış olmaz. Evde konfor ve kullanışlılık sağlamanın yanı sıra hoş bir görsellik oluşturmada da halıların önemli bir role sahip olduğunu söyleyebiliriz. Özel kesimli halı modelleri evlere çok farklı bir atmosfer ve oldukça çarpıcı bir görünüm sağlıyor. Tasarım halı modellerini evin salonunda, antresinde ya da farklı odalarında kullanmak için tercih edebilirsiniz. Eğer siz de ev dekorasyonunuz ile fark yaratmak isteyenlerdenseniz Doğuş Peluş Andorra halı modellerini mutlaka incelemeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Evde rahatlığı ve konforu sağlamak amacıyla ürünlerini kullanıcılara sunan Doğuş Peluş Halı Andorra modelleri ile pek çok kişinin beğenisini kazanmayı başardı. Hem çok farklı halı tasarımları hem de kullanışlı halı özellikleri bir arada! Farklı kesim halı modelleri kaymaz tabanlı özelliği ile farklı zeminlerde rahatlıkla kullanılıyor. Kaymaz tabanlı halıların yıkanabilir özellikte olması da evde halı kullanımını son derece kolaylaştırıyor. Yıkanabilir halılar kir, leke ve toz tutmaz özelliktedir. Halı bakımı oldukça kolaydır. Yumuşacık forma sahip olan Doğuş Peluş Andorra halıların üretimi de çevre dostu koşullarda gerçekleştirilmiştir. Yeni nesil halı modelleri ile evde şıklığın da konforun da tadını çıkarmak için geç kalmayın!

Tasarım halı online satış imkanına kolayca erişmek ve Doğuş Peluş Andorra  halı fiyatları ile tasarım halı fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.