Doğuş Kids

Doğuş Kids

Çocuk odası halı çeşitleri, kaliteli bebek odası halıları ve en farklı çocuk odası halı modellerini Doğuş Peluş Halı Kids serisi içerisinde bulabilirsiniz. Bebek odası halı modelleri ve çocuk halıları hem renkli ve çarpıcı görsel tasarımlarıyla hem de son derece kullanışlı üretim özellikleriyle ilgi çekmeyi başarıyor. Kaymaz tabanlı çocuk halısı modelleri ile çocuklarınızın odası hem çok eğlenceli hem de çok konforlu bir hal alıyor! Doğuş Peluş Kids serisi sıradan çocuk halısı modellerinden çok daha farklı ve çok daha kullanışlı!


Çocuk odası dekorasyonlarını düzenlerken görsellik kadar önemli olan ve öze gösterilmesi gereken noktalardan biri de konfordur. Halılar ise konforu sağlayan en önemli eşyalardan biridir. Çocuk odası için halı seçimi yaparken pek çok şeyi göz önünde bulundurmanız gerekir. En önemlisi de seçeceğiniz halının sağlıklı kullanıma uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Vakitlerinin çoğunu odalarında geçiren çocukların odalarını renklendirmek için Doğuş Peluş Halı Kids modellerini incelemelisiniz. Doğuş Peluş çocuk halıları ve bebek odası halıları farklı tasarımlarıyla göz kamaştırıyor. Çocuk odalarında kullanabileceğiniz gibi dekoratif bir model olarak evin farklı alanlarında da kullanabileceğiniz modellerden biri uğur böcekli halı modelidir. Kids serisinde yer alan prensesli halı modelleri de kız çocuk odasına halı arayanlar için oldukça ideal bir tercih olabilir. Ayıcıklı halı modelleri de hem kız çocukların hem de erkek çocukların odasında kullanım için uygun olabilir. En beğenilen modeller arasında uçan balonlu halı modeli de yer alıyor. En eğlenceli modellerden biri de penguen desenli halı modeli. Renkli bebek odası halı modelleri ile çocuklarınız odasında vakit geçirmekten keyif alacak! Doğuş Peluş çocuk modelleri kaymaz tabanlı çocuk halılarının kullanımı da son derece konforlu! Yıkanabilir çocuk halılarını kir, leke ve toz tutmaz. Uzun soluklu kullanım için de uygun özelliktedir. Antialerjik bebek halısı modelleri tozuma yapmaz ve sağlıklı bir kullanım için uygun özelliktedir.

Çocuk odası halı modelleri ve fiyatları ile Doğuş Peluş Kids Halı fiyatları sitemizde oldukça uygundur. Çocuk odası halısı almak ya da bebek odası halısı almak için hemen sitemizden online sipariş oluşturabilirsiniz. Vereceğiniz tüm siparişler özenli bir biçimde paketlenir ve ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilmek üzere yola çıkar. Ürünlerimizin tamamı orijinal, faturalı ve garantilidir. Evinizin halısı en uygun fiyatlarla sitemizde!

Bu kategoride ürün bulunamadı.