Doğuş Kitchen

Doğuş Kitchen

Yıkanabilir mutfak halıları hayatınızı kolaylaştırıyor ve en sık kullandığınız alanlarda konfor sağlıyor. Kaymaz tabanlı mutfak halısı modelleri, farklı mutfak halıları, aşçı desenli mutfak halısı, fincan desenli mutfak halıları ve renkli mutfak halı modelleri ile en şık ve en özgün mutfak dekorasyonlarınızı tamamlamaya hazır mısınız? Doğuş Peluş Halı Kitchen serisinde yer alan modern mutfak halıları renkli tasarımlarıyla ilgi çekmeyi ve evlerdeki en özel yerleri almayı hak ediyor. Farklı ölçüleri de mevcut olan mutfak halısı modellerini farklı büyüklükteki mutfaklarınızda kullanabilir ve kendinize renkli, modern mekanlar yaratabilirsiniz.


Mutfak halısı nasıl olmalı?” sorusu pek çok kişinin cevabı önemli olan bir sorudur. Çünkü evde en sık vakit geçirilen alanlardan biri mutfaklardır ve mutfak halı çeşitlerinin görsel tasarımları kadar kullanışlı özelliğe sahip olmaları da gerekir. Kullanışlı mutfak halıları, gerçekten de ev işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştırır. Doğuş Peluş mutfak halıları hem modern ve renkli tasarımlarıyla hem de konfor sağlayacak üretim özellikleriyle ön plana çıkıyor. Mutfak temalı halı modelleri kaymaz tabanlı özelliğe sahiptir ve farklı zeminler üzerinde toplanma, kayma yapmaz. Tabanı yıkama işlemi için uygundur ve koku yapmaz. Özellikle mutfaklar evlerin en sık kullanılan alanlarından biridir ve bu nedenle de mutfak için halı seçimi son derece önemlidir. Doğuş Peluş Halı Kitchen modelleri tozuma yapmaz, leke tutmaz ve hav bırakmaz. Antialerjik ve antibakteriyel mutfak halısı özelliği ile sağlıklı bir kullanım sunar. Esnek halı yapısı ile çamaşır makinesinde yıkanabilir. Mutfak halısı temizliği oldukça kolay, pratik ve zahmetsizdir. “Mutfak halısı nasıl temizlenir?” diye merak etmeyin! Doğuş Peluş Halı Mutfak grubundaki farklı mutfak halıları ve kullanışlı mutfak halısı çeşitleri ile mutfakta vakit geçirmek çok daha keyifli olacak! Doğuş Peluş Halı ile mutfaklarınız daha renkli, daha modern! Değişik mutfak halısı modelleri ile evinizde fark yaratacaksınız. Bu seride yer alan dekoratif mutfak halısı modellerini daha uzun süre kullanabilmek için makinenizin 30 derecelik narin ayarında yıkamanız ve yüksek ayarda sıktırma işlemi yapmamanız tavsiye edilir. Zaten modern mutfak halılarının kaymaz tabanları oldukça sağlamdır ve yıkamaya karşı garantilidir. Yeni mutfak halılarını sadece siz değil, evinizi ziyaret eden herkes çok beğenecek!


Mutfak halı modelleri ve fiyatlarını belirleyen etkenler değişkenlik göstermektedir. Halıların boyutları ile üretim nitelikleri, mutfak halısı fiyatları üzerinde belirleyici bir etkiye sahiptir. Doğuş Peluş Halı Mutfak fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bütçenize uygun ödeme koşullarını değerlendirmek için online mutfak halı satış mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Sitemizden siparişini vereceğiniz tüm ürünler gibi mutfak halı modelleri de ücretsiz hızlı kargoyla adresinize teslim edilir. Mutfak halısı satın almak, çok kolay!

Bu kategoride ürün bulunamadı.