Gülbeşeker

Gülbeşeker
Festival Halı Gülbeşeker Modelleri Ve Fiyatları

Festival Gülbeşeker Serisi

Festival Gülbeşeker serisi, son derece eğlenceli çocuk odası için halı modellerinden oluşur. Eğlenceli, renkli ve sevimli hayvan figürleri ile en güzel çocuk odası halıları bu seride. Çocuklarınızın üzerinde oyun oynayabileceği, vaktinin çoğunu geçirebileceği halılar, eğlenceli desenleri ile çocuklara adeta görsel bir şölen sunmayı amaçlamaktadır. Mavi, pembe, krem, yeşil gibi çocukların da ilgisini çekebilecek renkler bu seride önemli bir yer tutar.


Festival Gülbeşeker Modelleri

Festival Halı Gülbeşeker modelleri çocuklarınızın odası için beğenerek tercih edebileceğiniz renk ve figürlerden oluşur. Mavi, pembe, yeşil gibi canlı renkler çocuğunuzun da ilgisini çeker. Sevimli köpek figürü, ev deseni gibi resmedilmiş figürler üzerinde çocuğunuz rahatça eğlenebilir. Sek sek desenli halı ise çocuğunuza oyun imkanı da sunar. Halının üzerinde oyun oynama fikri oldukça eğlenceli görünmekte. Zürafa desenli halı modelinde ise çocuğunuz sayıları tanıyabilir, boyunu ölçmeyi öğrenebilir ve bu sayede kendisine yeni oyunlar yaratmış olur. Festival Gülbeşeker modelleri çocuğunuza hayvanları ve nesneleri tanımasına da imkan sağlar. Çocuk odası halısı seçimi yapmak son derece özen ister. Seçilen halının kir tutmaması, kolay temizlenmesi, mikrop ve bakteri barındırmaması ve hijyen açısından standartlara uygun olması gerekir. Özellikle ebeveynler bu faktörlere dikkat etmektedir. Çocukların sağlığı ve sağlıklı gelişiminde her ayrıntıya ayrıca önem vermek ve özen göstermek gerekir. Çocuk halısı, çocukların üzerinde en çok vakit geçirdikleri, oyunlar oynadıkları, zaman zaman da uyuyakaldıkları yerdir. Festival çocuk halısı modelleri ve serisi ile hem çocukların hem de ebeveynlerin beğenisini kazanmayı amaçlamaktadır. Çocukların da kendilerine ait özel bir alana ihtiyacı vardır. Anne-babalar çocukları için her şeyin en iyisini, en özelini ister. Her detaya dikkat eder ve tüm imkanlarını çocukları için zorlarlar. Bebek ve çocuk sahibi aileler çocuklarının odaları dizayn ederken de aynı özeni gösterirler. Evin salonu, oturma odası, mutfağı ve antresi için halı seçimi yaparız. Festival Halı, Gülbeşeker serisi ile en değerli varlıklarınız olan çocukları da unutmadı. Eşsiz halı tasarımları ile çocuklarınız da odalarında kendilerini özel hissedecek. Festival Gülbeşeker halılar, polipropilen iplikten ve yüksek kalite standartları ile üretilmiştir. Temizlenmesi ve bakımı da son derece pratiktir.


Festival Gülbeşeker Fiyatları

Festival gülbeşeker fiyatları bütçenize büyük zararlar vermeyecek şekilde belirlenmiştir. Çocukların sağlığı ve mutluluğu göz önünde bulundurulduğunda halı fiyatlarının uygun olduğu da söylenebilir. Festival çocuk odası halıları ve fiyatları online alışveriş sitemizde uygundur. İndirimli çocuk halısı modelleri ve Gülbeşeker halıları sitemizde bulabilir ve hemen kullanmaya başlamak için sipariş verebilirisiniz.

Göster:
Sırala: